Adresa
Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
  uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
7x plná penze
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Odborný průvodce
Výletní program
 

EGYPT PLAVBA PO NILU
KULTURNÍ CESTA - ÚDOLÍ KRÁLŮ • KOM OMBO • HURGHADA

  • 2022 EGYPT Nil Cruise & Beach Stay     
   Dvoulůžkový pokoj vč. letu z Prahy,
   Základní cena, 4* a 5* hotely včetně snídaně


   • 10.08.2022 - 17.08.2022 (8 dnů)
    22.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2022 EGYPT Nil Cruise & Beach Stay     
   Dvoulůžkový pokoj vč. letu z Vídně,
   Základní cena, 4* a 5* hotely včetně snídaně


   • 10.08.2022 - 17.08.2022 (8 dnů)
    23.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «

  Program zájezdu:

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  1. den: Přílet do Egypta
  Let z Vídně nebo Prahy do Hurgády. Zde vás bude očekávat průvodce. Po příjezdových formalitách vás autobus zaveze do vašeho „plovoucího hotelu“ v Luxoru. Po odbavení si již můžete užívat pohodlí na lodi. Večer je na programu možnost návštěvy světelné show v chrámu v Karnaku (lze rezervovat na místě).

  2. den: Luxor - Údolí králů
  Nechte se na palubě lodi hýčkat v rámci plné penze. Dnes ráno se vydáte do Údolí králů a chrámu Hatšepsut (při rezervovaném balíčku výletů). Po obědě loď odpluje do Edfu. Užijte si klidnou plavbu a večeři na palubě.

  3. den: Edfu - Kom Ombo
  Ráno nás cesta zavede do Kom Ombo, kde navštívíme Sobekův chrám (při rezervovaném balíčku výletů). Poté se přesuneme do Asuánu, kde naše loď přes noc kotví a vychutnáme si večeři.

  4. den: Abú Simbel
  Brzy ráno navštívíme Velký chrám Abú Simbel na jihu Asuánu (lze rezervovat na místě). Chrám byl postaven v 13. století před naším letopočtem Ramsesem II. a je od roku 1979 na seznamu světového dědictví UNESCO .

  5. den: Asuán
  Po snídani máte možnost v rámci rezervovaného balíčku výletů přijet s námi na Asuán. Zde navštívíme Vysokou peruánskou přehradu a chrám Philea. Odpoledne máte volný čas. Můžete prozkoumat město Asuán na vlastní pěst, připojit se k nám v núbijské vesnici nebo se projet na velbloudu podél Nilu. Náš místní průvodce vám to rád zařídí! Večer naše loď vyráží směrem Efu.

  6. den: Nil
  Brzy ráno zvedneme kotvy! Dále pokračujeme do Esny, kde (při rezervovaném balíčku výletů) můžete navštívit Chnumův chrám. V odpoledních hodinách se po Nilu vrátíme zpět do Luxoru. Pokud chcete, můžete se před večeří na lodi připojit k našemu průvodci na prohlídku Luxoru (možné rezervovat na místě).

  7. den: Luxor
  Pro všechny „ranní ptáčata“ může náš průvodce zajistit let balónem nad Nilem (možné rezervovat na místě). Nakonec se v rámci balíčku výletů můžete vydat na průzkum Karnackého a Luxorského chrámu. Přenocování a večeře na lodi v Luxoru.

  8. den: Návrat / Prodloužení pobytu na pláži
  Dnes je bohužel čas rozloučit se s vaším „plovoucím hotelem“. Autobus Vás doveze buď zpět na letiště, odkud se vydáte zpět do Prahy nebo Vídně, nebo k vašemu plážovému hotelu, kde začne váš týden s all inclusive - dovolená na pláži v Hurgádě.

  8.-15. den: Možnost prodlouženého pobytu na pláži
  Ráno osmého dne se ubytujete v 5* hotelu v Hurgádě. Samozřejmě vás autobus doveze od lodi až k hotelu. Užívejte si egyptské slunce a osvěžení Rudého moře. Strava formou all inclusive vám splní každé vaše přání. Poslední den vás odvezeme na letiště, odkud se vydáte zpět do Prahy nebo Vídně

  Důležité: Pro tento zájezd je vyžadován průkaz totožnosti či cestovní pas platný minimálně 3 měsíce po návratu.

  Poznámka: Nákup místního zboží a služeb během výletů záleží na Vašem vlastním uvážení. Změna hotelu nebo programu není plánovaná, zůstává však vyhrazená. Rezervace probíhají podle obsazenosti termínů. Minimální počet účastníků na termín je 30 osob. O zrušení termínu z důvodu nenaplnění minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejméně 5 týdnů před odjezdem. Pokud bude zájezd zrušen důvodu nenaplnění minimálním počtem účastníků, zákazník nemá nárok na úhradu nákladů vzniklých v souvislosti s plánovanými prohlídkami (např. samostatně zakoupené vstupenky). Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.


  • Zpáteční let z Vídně nebo Prahy do Hurgády.
  • Transport: letiště – loď – hotel – letiště.
  • Po dobu Vaší cesty bezplatné parkování na letišti v Praze nebo ve Vídni (nutné hlásit předem)
  • 7 nocí na 5* superior výletní lodi MS Jaz (nebo srovnatelná) na řece Nil
  • Plná penze na lodi: 7x snídaně • 7x oběd • 7x večeře
  • Odborný NIKAL průvodce
  Doporučujeme zakoupit rovněž:

  • 7 nocí prodlouženého pobytu na pláži


  5* superior výletní loď MS Jaz
  Údolí králů

     
 • rezervace


   


  rezervace
 • rezervace

  rezervace
 • rezervace
  rezervace