Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
 
uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
7x plná penze
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Odborný průvodce
Výletní program
 

EGYPT - PLAVBA PO NILU
Objevte zemi faraonů!

  • 2023 EGYPT Nil Cruise & Beach Stay     
   Dvoulůžkový pokoj vč. letu z Prahy,
   Základní cena, 4* a 5* hotely včetně snídaně

   • 07.06.2023 - 14.06.2023 (8 dnů)
    22.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2023 EGYPT Nil Cruise & Beach Stay     
   Dvoulůžkový pokoj vč. letu z Vídně,
   Základní cena, 4* a 5* hotely včetně snídaně

   • 07.06.2023 - 14.06.2023 (8 dnů)
    26.480 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «

  Program zájezdu:


  1. DEN: PŘÍLET DO EGYPTA
  Cestujte pohodlně a bezpečně letadlem z Prahy nebo Vídně do Hurghady. Zde na Vás bude čekat náš průvodce a autobus. Po vyřízení vstupních formalit Vás autobus odveze na první noc do hotelu v Hurgádě.

  2. DEN: HURGÁDA - LUXOR A CHRÁMY
  Po snídani Vás náš autobus odveze do Luxoru. Nejprve navštívíme chrámy ve městě. Nejprve se vydáme k chrámu v Karnaku, kde se během prohlídky budete moct seznámit s historií Egypta. Poté navštívíme Luxorský chrám a vychutnáme si prohlídku Amonova chrámu. Poté si již můžete užívat vybavení své 5* luxusní říční výletní lodi. Ubytování a večeře na lodi v Luxoru.

  3. DEN: THÉBY & ÚDOLÍ KRÁLŮ
  Pro všechny ranní ptáčata náš průvodce zajistí let balonem nad Nilem (s rezervovaným balíčkem výletů). Poté se všichni vydáme na průzkum západních břehů Luxoru. Uvidíte Memnonovy kolosy, pak Údolí králů a nakonec navštívíme márnici královny Hatšepsut. Odpoledne si můžete během plavby do Edfú odpočinout. Večeře a přenocování na lodi.

  4. DEN: EDFÚ - KOM OMBO
  Ráno se vydáme do Kom Ombo, kde navštívíme Sobekův chrám a seznámíme se s lékařským uměním ve starém Egyptě. Poté poplujeme do Asuánu, kde na noc zakotvíme a vychutnáme si večeři.

  5. DEN: ASUÁN
  Po snídani pojedeme autobusem a lodí do Asuánu. Zde navštívíme „Vysokou přehradu“ a chrám Philae na ostrově Agilkia. Odpoledne máte volný čas. Prozkoumejte město Asuán na vlastní pěst nebo se k nám připojte (s rezervovaným balíčkem výletů) v núbijské vesnici a poznejte jednu z nejstarších kultur na světě.

  6. DEN: ABU SIMBEL
  Brzy ráno navštívíme velký chrám Abu Simbel (s rezervovaným balíčkem výletů) na jihu Asuánu. Chrám byl postaven ve 13. století př. n. l. Ramsesem II. a od roku 1979 je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Odpoledne náš plovoucí hotel odjíždí do Edfú, kde strávíme noc..

  7. DEN: NIL
  Brzy ráno je čas vyrazit. Nejprve se vydáme do Esny. Odpoledne se necháme odvézt Nilem zpět do Luxoru. Večeře a přenocování na lodi v Luxoru.

  8. DEN: NÁVRAT / PLÁŽOVÉ PRODLOUŽENÍ
  Dnes je bohužel čas se rozloučit s naším plovoucím hotelem. Náš autobus Vás odveze buď na letiště ke zpátečnímu letu do Prahy nebo Vídně, nebo do hotelu na pláži, kde strávíte týdenní all inclusive dovolenou na pláži v Hurghadě. Pokud poletíte zpět do Vídně, zkrátíme Vám dobu čekání na zpáteční let ve večerních hodinách pobytem v hotelu na pláži v Hurghadě. Odtud Vás autobus v pozdních večerních hodinách odveze na letiště, odkud se budete vracet zpět.

  8-15. DEN: PLÁŽOVÉ PRODLOUŽENÍ
  Ráno 8. dne se ubytujete v 5hvězdičkovém hotelu v Hurghadě. Náš autobus Vás samozřejmě odveze z lodi přímo do hotelu. Užijte si egyptské slunce a vodu Rudého moře. S All Inclusive nezůstanou žádné Vaše přání nesplněné!


  Důležité: Pro tento zájezd je vyžadován cestovní pas platný minimálně 6 měsíce po návratu.

  Poznámka: Nákup místního zboží a služeb během výletů záleží na Vašem vlastním uvážení. Změna hotelu nebo programu není plánovaná, zůstává však vyhrazená. Rezervace probíhají podle obsazenosti termínů. Minimální počet účastníků na termín je 20 osob. O zrušení termínu z důvodu nenaplnění minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejméně 5 týdnů před odjezdem. Pokud bude zájezd zrušen z důvodu nenaplnění minimálním počtem účastníků, zákazník nemá nárok na úhradu nákladů vzniklých v souvislosti s plánovanými prohlídkami (např. samostatně zakoupené vstupenky). Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku. 

  Cena zájezdu zahrnuje:

  • Zpáteční let z Prahy nebo Vídně do Hurghady
  • 1 x příruční zavazadlo na osobu, 1 x zavazadlo max. 20 kg na osobu
  • Transport: letiště – loď – hotel – letiště
  • Po dobu Vaší cesty bezplatné parkování na letišti v Praze nebo ve Vídni (nutné hlásit předem)
  • 1 noc po příletu na letiště v městském hotelu v Hurghadě včetně snídaně
  • 6 nocí na 5* superior výletní lodi M/S Jaz (nebo srovnatelná) na řece Nil

  • Odborný NIKAL průvodce
  • Plná penze na lodi:
   6 x snídaně • 6 x oběd na palubě
   6 x večeře na palubě
  • Ovčetně programu výletů, jak je popsáno v cestovním programu
  • Odborný NIKAL průvodce
  • CK je pojištěna proti úpadku podle zákona o cestovním ruchu


  PLÁŽOVÉ PRODLOUŽENÍ V HURGHADĚ

  • Váš fantastický hotel v rámci plážového prodloužení pobytu u Rudého moře.
  Údolí králů


  5* superior výletní loď MS Jaz


  Korálové útesy v Rudém moři