Adresa
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Kvalitní dárky
v hodnotě 1400 Kč
Parkování na letišti v hodnotě cca 1600 Kč
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Odborný průvodce
pestrý okružní program
v hodnotě  cca 19000 Kč
 

USA A KANADA
NEW YORK • NIAGARSKÉ VODOPÁDY • WASHINGTON • TORONTO

  • 2019 USA Canada   
   Dvoulůžkový pokoj bez letecké dopravy, Základní cena vč. snídaně a ubytování

   • 17.09.2019 - 01.10.2019 (15 dnů)
    49.990 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2019 USA Canada     
   Dvoulůžkový pokoj s balíčkem transportů z Prahy, Základní cena vč. snídaně a ubytování

   • 17.09.2019 - 01.10.2019 (15 dnů)
    67.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2019 USA Canada     
   Dvoulůžkový pokoj s balíčkem transportů z Vídně, Základní cena vč. snídaně a ubytování

   • 17.09.2019 - 01.10.2019 (15 dnů)
    67.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «

  USA & Kanada

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  1. den: Přílet do New Yorku
  Dopravte se nejlépe pohodlně Vaším osobním automobilem na letiště do Prahy nebo Vídně.Parkovné za Vás už NIKAL po dobu dovolené uhradil (při objednaném balíčku transportů). Odpoledne letíte s renomovanou leteckou společností z Prahy nebo Vídně do New Yorku (při objednaném balíčku transportů). Po přivítání delegátem následuje transfer do Vašeho hotelu v New Yorku.

  2. den: New York City
  Snídaně. Dopoledne Vás čeká 4 hodinová okružní cesta z Down Townu do Uptownu. Z Battery Park se Vám naskytne jedinečný pohled na Lady Liberty -takzvanou Sochu Svobody. Neopomeneme Ground Zero a nové Freedom Towers, legendární Wall Street, China Town, Little Italy, ale i luxusní čtvrti Tribe-ca a Soho. Dále pojedeme na Midtown, kde navštívíme Times Square, Rockefeller Center a známou Fifth Avenue, která dělá z New Yorku město, které nikdy nespí. Odpoledne budete mít možnost navštívit známou Empire State Building (není v ceně zájezdu). Našim klientům darujeme kupon s 10% slevou na nákup v Macy‘s, největší obchodní dům světa. Zde si můžete projít pár obchodů, nebo pokud dáte přednost zeleni, je Central Park vzdálen pouze pár kroků. hcete opravdový zážitek? Máte možnost přikoupit si let helikoptérou (není v ceně zájezdu) a prohlédnout si tak New York z výšky.

  3. den: Newport (Rhode Island) – Boston
  Po snídani pokračujeme směr Boston, se zastávkou v starém městě Newportu (Rhode Island). V 19. stol. sloužilo město jako letní sídlo americké šlechty. Dále se podíváme do Bostonu, jednoho z nejstarších měst Ameriky, na kterém nejčastěji vidíme anglický vliv. Další za zmínku stojí Boston Commons, botanické zahrady, Newbury Street a Copley Square. Přenocování v Bostonu.

  4. den: Bílá hora National Forest
  Posilnění snídaní se dnes vydáme na cestu směrem do Kanady. Projíždíme překrásnými státy Massachusetts, New Hampshire a Vermont. Po cestě zastavujeme u Bílé hory National Forrest, která je oblíbený mezi turisty, táborníky i lyžaři. Nekonečné lesy a neobydlená údolí lemují cestu do Kanady. Přenocování v Montrealu.

  5. den: Montreal – Quebec
  Snídaně. Dnes Vás čeká okružní cesta Montrealem. Montreal leží na ostrově, u kterého se slévají tři řeky: mohutná St. Lawrence, Prairies a Ottawa. Poloha tohoto města nabízí neuvěřitelnou atmosféru. Navštívíme Saint Laurent oulevard, „The Main“, kde se nachází tradiční rodinné polské lahůdkářství a restaurace. Poté nás cesta zavede do Quebecku, hlavního města francouzsky mluvící populace Kanady. Večer máte možnost strávit v Cabane à sucre. Přenocování v Quebecu.

  6. den: Quebec
  Snídaně. Dnes navštívíme Quebec. Můžete podniknout cestu lodí, na které lze pozorovat velryby a jiné mořské živočichy zcela zblízka. (není v ceně zájezdu). Dnes nás čeká další zážitek, absolvujeme „Cabane à sucre-večeři“. Přenocování v Quebecu.

  7. den: Quebecu – Ottawa – Gananoque
  Ráno po snídani Vás čeká přejezd z Quebecku do Ottawy, hlavního města Kanady. Během krátké prohlídky Vás seznámíme s budovou Parlamentu, která je viditelná na vzdáleném kopci. Dále pokračujeme do Gananoque, v oblasti Thousand Islands, kde následně i přenocujete.

  8. den: Gananoque – souostroví Tisíc ostrovů – Toronto
  Snídaně. Poté máte čas strávit ráno v Gananoque, který leží přímo na řece v Saint Lawrence. Ideální je půjčit si člun a projet si oblast ležící mezi 2 ostrovy ležící mezi USA a Kanadou. (není v ceně zájezdu). Poté pokračujeme do Toronta s okružní cestou. Vedle velkého množství památek máte možnost navštívit CN Tower s prosklenou podlahou. Zde to chce mít pevné nervy, protože se nacházíte ve výšce 342 m na 6 cm silné skleněné desce. (výlet není v ceně zájezdu). Přenocování v Torontu.

  9. den - Toronto - Niagarské vodopády
  Po snídani pojedete do malebného městečka Niagara on the Lake, kde se můžete nadýchat čerstvého kanadského vzduchu plnými doušky. Následně na Vás čeká jeden ze zlatých hřebů celého zájezdu, celosvětově známé Niagarské vodopády. Máte možnost absolvovat vyhlídkovou plavbu na lodi Hornblower (v Balíčku výletů). se kterou proplujete rozbouřenými vodami řeky. Máte také možnost absolvovat let vrtulníkem přes Niagarské vodopády (fakultativní). Povečeřet můžete ve Skylon Tower s pohádkovým výhledem na Niagarské vodopády. Přenocování je zajištěno v městečku Niagara Falls.

  10. den: Osada Amišů a Lancaster
  Po snídani překročíme státní hranice Spojených států. Idylická cesta mezi nekonečnými kopci státu New York nás zavede až do Lancasteru v Pensylvánii - takzvaného města Amišů.Je to jako cesta do minulosti, kdy farmáři bez těžkých strojů obdělávali svá pole. Večer Vás zveme na typickou rodinnou večeři u Amišů. Vychutnejte si tradiční kuchyni! Přenocování je naplánováno v Lancasteru.

  11. den: Gettysburg – Washington D.C.
  Po snídani vyrazíme do Gettysburgu, na jedno z nejznámějších bitevních polí, kde během občanské války zemřelo více než 43.000 lidí. Pokračovat budeme do Washingtonu D.C., hlavního města Spojených států. Během večerní prohlídky města se dozvíte více o osudech amerických prezidentů. Za večerního osvětlení si prohlédnete světoznámé monumenty jako Lincoln, Washington Memorial nebo například Kapitol. Přenocování naplánováno ve Washingtonu.

  12. den: Washington D.C.
  Snídaně. Dopoledne nás čeká 4 hodinová prohlídka města s četnými památkami známými z filmu a televize jako Bílý dům a Capitol. Odpoledne máte volný čas, ve kterém můžete navštívit slavné Smithsonian muzeum (muzeum letectví a kosmonautiky). Přenocování ve Washing tonu.

  13. den: Filadelfie – New York City
  Po snídani Vás čeká cesta do Filadelfie, kde byla v roce 1787 vyhlášena nezávislost. Po krátké prohlídce města Vás čeká cesta do New Yorku, kde je zbytek večera ve vlastní režii. Seznamte se s městem snů a objevte množství okouzlujících památek a budov. Přenocování je naplánováno v New Yorku.

  14. den: New York
  Snídaně. Dopolední program zcela ve Vaší režii. (Při objednaném balíčku transportů) Odpolední transfer na letiště a let zpět.

  15 den: Zpáteční cesta
  S nezapomenutelnými zážitky přistanete na pražském letišti v dopoledních hodinách.


  Pro tuto cestu potřebujete biometrický cestovní pas s platností minimálně 6 měsíců po návratu domů.

  Pozor: Pro cestování do USA a Kanady musí mít občané České republiky platné registrace ESTA a ETA. Tento dokument si můžete obstarat na internetové stránce ESTA: https://esta.cbp.dhs.gov + ETA: http://www. cic.gc.ca/english/visit/eta.asp Občané dalších národností, informujte se prosím na Vašem velvyslanectví ohledně aktuálních pravidel pro USA a Kanadu. Pro zajištění tohoto dokumentu je cestující zodpovědný sám!

  Jako platební prostředek na cestě po USA doporučujeme našim klientům kreditní kartu.

  Poznámka: Změny v oblasti letu, hotelů a programu nejsou plánovány zůstávají však vyhrazeny. Realizace zájezdu je podmíněna dosažením minimálního počtu 30 účastníků. O zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejpozději 5 týdnů před jeho zahájením. Při zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků, nemá zákazník právo na náhradu nákladů, které v souvislosti s plánovaným zájezdem vynaložil (například samostatně zakoupené letenky). Ceny za osobu v Kč ve dvoulůžkovém pokoji. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.


  • 13x ubytování v osobně vybraných hotelech střední třídy ve dvoulůžkovém pokoji.
  • 13x kontinentální snídaně
  • 1x typická rodinná večeře u Amišů
  • 1x Cabane à sucre - večeři v Quebecu
  • 10% slevová poukázka Macy‘s v New Yorku (největší nákupní centrum)
  • Odborný NIKAL průvodce

  Kompletní okružní program v ceně!

  • Po Vašem příletu v Los Angeles Vás srdečně přivítá náš průvodce. Všechny transfery jsou v klimatizovaných autobusech.


  Noční panorama v New York City


  Boston – jedno z nejstarších měst v Americe


  Washington D.C.


  Ottawa – hlavní město Kanady


  Toronto – zde máte možnost navštívit 553m vysokou CN-Tower!

     
 • rezervace

   

  rezervace
 • rezervace

  rezervace
 • rezervace
  rezervace 
 
Spokojenost zákazníků
"velmi dobrá"
Celková známka: 1,48

Ohodnoťte nás >>

Zákaznický průzkum
proveden firmou Nikal s.r.o.

 
Námi ověřené pro Vás!
 • + spolehlivost
 • + přívětivost
 • + kompetence
 • + spokojenost zákazníků
 • ----------------------------
  = Celková známka: 1,48

 • Darujte nám také Vy svou důvěru!
Následujte nás na Facebooku!
 
Kontaktné údaje
 • NIKAL  s.r.o.
  Lesná 102
  671 02 Šumná

  Tel.: 515 265 515
 • Tel.: 800 880 847
  E-Mail: nikal@nikal.cz
 • NIKAL  s.r.o.
  Kotkova 710/3
  669 02 Znojmo
 •  
 •  IČO: 26276186
  Otvírací doba:
 • 08:00 - 16:30