Adresa
Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
  uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Parkování na letišti v hodnotě cca 1100 Kč
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Odborný průvodce
5 výletů
(cena jednoho výletu cca 800 Kč) Celkem cca 4000 Kč
 

POBALTÍ A HELSINKY
Nezapomentulný zážitek, z kterého budete nadšeni!

  • 2022 LV Baltics & Helsinki     
   Dvoulůžkový pokoj s balíčkem transportů z Prahy,
   Základní cena 3* a 4* hotely vč. snídaní


   • 03.09.2022 - 10.09.2022 (8 dnů)
    27.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2022 LV Baltics & Helsinki     
   Dvoulůžkový pokoj s balíčkem transportů z Vídně,
   Základní cena 3* a 4* hotely vč. snídaní


   • 03.09.2022 - 10.09.2022 (8 dnů)
    28.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «

  Program zájezdu:

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  1. den: Příjezd do Rigy
  Přijedete pohodlně vlastním autem na letiště. NIKAL již zaplatil za parkování po celou dobu zájezdu (s objednaným Balíčkem transportů)! Poletíte s Air Baltic z Prahy / Vídně přímo do Rigy, kde Vás přivítá průvodce. Náš autobus nás zaveze nejprve do našeho hotelu v Rize, kde se ubytujeme v našich pokojích. Pak Vás pozveme na prohlídku města Riga a seznámíte se s hlavními atrakcemi hlavního města Lotyšska. Večeře v hotelu (při objednaném Balíčku večeří).

  2. den: Z Rigy do Tallinnu
  Po snídani odjíždíme do Pärnu. Pärnu je také známé jako letní město Estonska. Tady máme dost času prozkoumat centrum Pärnu. Užijte si jeden z krásných parků nebo písečné pláže Baltského moře. Pak pokračujeme do Tallinnu, kde společně podnikneme procházku městem. Staré město v Tallinnu je malé muzeum pod širým nebem. Náš průvodce Vás seznámí se všemi historickými místy. Přenocování v hotelu v Tallinnu s večeří (při objednaném Balíčku večeří).

  3. den: Helsinky
  Dnes máte volný den, abyste sami objevovali Tallinn. Po snídani máte možnost přidat se k nám na trajektovou dopravu do Helsinek (součástí Balíčku výletů). Rychlým trajektem trvá cesta přes Baltské moře do hlavního města Finska jen 2,5 hodiny. Náš průvodce Vám ukáže nejdůležitější památky. Samozřejmě budete mít také volný čas na prozkoumání této perly severu. Návrat rychlým trajektem zpět do Tallinnu. Večeře v hotelu (při objednaném Balíčku večeří).

  4. den: Tallinn - Sigulda
  Po snídani se rozloučíme s Tallinnem. Pojedeme do Siguldy. Cestou tam se zastavíme u vodopádů Keila Joa na fotografickou zastávku. Další zastávka je u jeskyní Gutmanis, které nám zkrátí cestu krásnou estonskou krajinou. Přijedete do Siguldy, odpočinete si v našem hotelu nebo se k nám připojíte na prohlídku města (součástí Balíčku výletů). Náš průvodce Vás provede městem a městským muzeem Interesante. Večeře v hotelu (při objednaném Balíčku večeří).

  5. den: Sigulda - Vilnius
  Po snídani odjíždíme do litevského hlavního města Villnius. Cestou tam zastavíme na kopci křížů. Nikde na světě nevidíte tolik křížů, které sem přinesli poutníci. Naše cesta pokračuje do Villniusu, kam dorazíme pozdě odpoledne. Večeře v hotelu (při objednaném Balíčku večeří).

  6. den: Villnius - hlavní město Litvy
  Dnes máte volný den. Po snídani máte možnost se k nám přidat na prohlídku města Villnius (součástí Balíčku výletů). Hlavní město Littau je barokní město založené ve 13. století. Náš průvodce nám ukáže jako vždy hlavní atrakce, z nichž některé patří k světovému dědictví UNESCO. Odpoledne pokračujeme na hrad Trakai, který navštívíme v rámci Balíčku výletů. Večeře v hotelu (při objednaném Balíčku večeří).

  7. den: Vilnius - Riga
  Po snídani jedeme kolem Jurmaly do Rigy. Jurmala je turistické středisko v pobaltských státech. Díky mírnému klimatu a přírodní minerální vodě je často navštěvováno i lázeňskými hosty z celého světa. Po zastávce v Jurmale dorazíme pozdě odpoledne do Rigy . Večeře v hotelu (při objednaném Balíčku večeří).

  8. den: Zpáteční cesta
  Po snídani Vás náš autobus doveze s nezapomenutelnými dojmy na letiště v Rize, odkud poletíte zpět do Prahy nebo do Vídně (při objednaném Balíčku transportů).


  Důležité: Pro tento zájezd je vyžadován průkaz totožnosti či cestovní pas platný minimálně 3 měsíce po návratu.

  Poznámka: Nákup místního zboží a služeb během výletů záleží na Vašem vlastním uvážení. Změna hotelu nebo programu není plánovaná, zůstává však vyhrazená. Rezervace probíhají podle obsazenosti termínů. Minimální počet účastníků na termín je 20 osob. O zrušení termínu z důvodu nenaplnění minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejméně 5 týdnů před odjezdem. Pokud bude zájezd zrušen z důvodu nenaplnění minimálním počtem účastníků, zákazník nemá nárok na úhradu nákladů vzniklých v souvislosti s plánovanými prohlídkami (např. samostatně zakoupené vstupenky). Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku. * Bezplatné stornování se zkrácenou dobou pro zrušení zájezdu (až 30 dní před odjezdem) platí pouze při rezervaci bez "slevy za okamžité složení zálohy". Platné pro rezervace do 30.09.2020.


  • 7x ubytování ve vybraných TOP hotelech ve dvoulůžkovém pokoji
  • 7x snídaně – formou bufetu
  • Doprava v programu okružní cesty v komfortním klimatizovaném autobusu.
  • Odborný, česky mluvící NIKAL průvodce
  5 výletů v ceně:

  • Riga Citytour
  • Tallinn Citytour
  • Jurmala
  • Pärnu
  • Vilnius


  Helsinky
  Vilnius - hrad Trakai
  Keila Joa vodopády

     

 • rezervace


   


  rezervace
 • rezervace

  rezervace
 • rezervace
  rezervace