Adresa
Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
  uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Kvalitní dárky
v hodnotě 1400 Kč
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Odborný průvodce
3 výlety
(hodnota za jeden výlet cca 900 Kč) Celkem cca 2700 Kč
 

SEVERNÍ ITÁLIE A BENÁTKY
Poznejte Benátky a zamilujte se do nich!

  • 2022 IT Romantic Venice   
   Double room, Dvoulůžkový pokoj,
   Základní cena 3* a 4* hotely vč. snídaní


   • 10.09.2022 - 17.09.2022 (8 dnů)
    20.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «

  Program zájezdu:

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  1. den: Příjezd do Lido di Jesolo
  Ráno vyrazíme naším autobusem z České republiky a vydáme se na cestu přes Alpy. Cestou přes Rakousko a Slovinsko dorazíme večer do Itálie a vašeho hotelu v Lido di Jesolo. Než půjdeme na večeři (při objednaném balíčku večeří), ubytujeme se v hotelu, ve kterém budeme příštích 7 dní ubytováni.

  2. den: Výlet do Benátek (fakultativní výlet)
  Dnes se vydáme na prohlídku Benátek (při rezervovaném balíčku výletů a požitků). Po snídani poplujeme lodí do Benátek podél druhé strany laguny. Naší první zastávkou je samozřejmě světoznámé náměstí svatého Marka, kde se setkáme s naším místním průvodcem, který nás dovede na všechna důležitá místa v Benátkách. Po obědě budete mít dostatek času na nákup suvenýrů, následně vás loď dopraví zpět do vašeho hotelu.

  3. den: Výlet k jezeru Garda v Alpách!
  Dnes si vás dovolíme pozvat do Alp. Autobus nás vezme k jezeru Garda. Naší první zastávkou je známé město Sirmione. Zde se potkáme s naším zkušeným místním průvodcem a prozkoumáme s ním tuto rybářskou vesnici. Po obědě bude dostatek času na nákupy a malý výlet lodí po jezeře. Poté se vrátíme zpět do našeho hotelu s nezapomenutelnými dojmy.

  4. den: Treviso – Malé Benátky! (fakultativní výlet)
  Po snídani navštívíme Treviso neboli takzvané „Malé Benátky“. Průvodce nás zavede do centra města, kde se nejprve projdeme po slavné nákupní ulici „Calamaggiore“ a dojdeme k náměstí Piazza dei Signori a katedrále. Je zde toho k objevení mnohem více, ale to poznáte nejlépe s naším průvodcem osobně.

  5. den: Padova – město vědy a kultury
  Dnes navštívíme Padovu. Po snídani vyrazíme na zcela novou prohlídku města. Můžete očekávat nezapomenutelnou cestu časem, která je spojena s velkými osobnostmi města. Poznáte příběh zakladatele Padovy, Antenore nebo vynálezy Galileo Galilei v Padově do roku 1610. To a mnohem více je k objevení na této cestě časem. Přejeme vám hodně zábavy na společné cestě časem!

  6. den: Výlet na ostrovy Burano a Murano (fakultativní výlet)
  Pokud jste si rezervovali balíček výletů a požitků, můžete se dnes vydat na vodu. Parník vás nejprve vezme na ostrov Murano, kde se vyrábí slavné benátské sklo. Poté poplujeme naší lodí na barevný ostrov Burano, domov slavných krajkových tkanin v Benátkách. Dnes budeme mít oběd na lodi, která nás poté dopraví do centra Benátek, kde budete mít odpoledne volný čas. Následuje večerní návrat do hotelu.

  7. den: Výlet Verona a Vincenza
  Po snídani se vydáme do světového hlavního města opery, Verony! Během naší prohlídky města navštívíme nejdůležitější náměstí jako je Arena, Piazza delle Erbe a Piazza Bra. Odpoledne budeme pokračovat do Vincenzy. Zde navštívíme Teatro Olympico, Santa Corona a baziliku Palladiana. Poté navštívíme několik dalších vil ve městě. „La Rotonda“ je první z nich. Mistrovské dílo Palladia, slavného architekta města.

  8. den: Návrat
  Dnes se bohužel musíme s Itálií rozloučit. Náš autobus vás vezme přes Alpy zpět do České republiky. Díky mnoha nezapomenutelným dojmům budete na tento výlet určitě dlouho vzpomínat.


  Důležité: Pro tento zájezd je vyžadován průkaz totožnosti či cestovní pas platný minimálně 3 měsíce po návratu.

  Poznámka: Nákup místního zboží a služeb během výletů záleží na Vašem vlastním uvážení. Změna hotelu nebo programu není plánovaná, zůstává však vyhrazená. Rezervace probíhají podle obsazenosti termínů. Minimální počet účastníků na termín je 20 osob. O zrušení termínu z důvodu nenaplnění minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejméně 5 týdnů před odjezdem. Pokud bude zájezd zrušen důvodu nenaplnění minimálním počtem účastníků, zákazník nemá nárok na úhradu nákladů vzniklých v souvislosti s plánovanými prohlídkami (např. samostatně zakoupené vstupenky). Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.


  • Zpáteční cesta moderním autobusem (nástupní místa Praha, Jihlava, Brno nebo Bratislava)
  • 7 nocí v hotelu střední třídy v Lido di Jesolo
  • 7 x snídaně – formou bufetu v hotelu
  • Odborný, česky mluvící NIKAL průvodce
  3 výlety v ceně:

  • Výlet k jezeru Garda v Alpách
  • Výlet Padova – město vědy a kultury
  • Výlet Verona a Vincenza


  Benátky
  Sirmione – jezero Garda
  Lido di Jesolo

     

 • rezervace

   

  rezervace
 • rezervace

  rezervace
 • rezervace
  rezervace