Adresa
Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
  uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Doprava autobusem
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
6x polopenze
10 procedur
V hodnotě 2625 Kč
 

SLOVENSKO: NOVINKA lázně Brusno!
7 dní pobytu včetně polopenze ve 4* hotelu • 10 procedur


 • Program zájezdu:

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  V klidném zalesněném údolí potoka Brusnianka leží, na úpatí majestátních štítů Nízkých Tater, lázně Brusno. Vody obsahující hydrogenuhličitan, síran, vápno a hořčík z minerálních pramenů byly objevené v roce 1829. Úspěšně se používají při léčbě onemocnění trávicího traktu, metabolismu a krevního oběhu. Základem léčby jsou pitné kúry v souvislosti s vodoléčbou, elektroléčbou, rehabilitačními cvičeními a masážemi. Největším lákadlem letoviska je však čistý vzduch, ticho a nádherná krajina s krásným výhledem na nedaleké štíty Nízkých Tater.


  1. den: Doprava moderním zájezdovým autobusem do Vašeho 4* hotelu Poľana v idylickém lázeňském městě Brusno. Poté, co se ubytujete v hotelových pokojích, máte možnost ještě před večeří absolvovat procházku po okolí hotelu.

  2. den: Po vydatné snídani formou bufetu můžete absolvovat vstupní prohlídku s odborným zdravotnickým personálem, který pro Vás připravil vhodné procedury pro zpříjemnění Vašeho lázeňského pobytu. Oběd (za příplatek). Odpoledne Vás NIKAL průvodce* pozve na výlet do okolí. Závěrem dne se podává večeře.

  3. den: Snídaně, následují 3 relaxační procedury, oběd (za příplatek). V termínech s autobusovou dopravou máte možnost zúčastnit se fakultativního výletu. Večeře.

  4. den: Po snídani formou bohatého bufetu Vás čekají 2 relaxační procedury. Nechte se hýčkat odborným personálem a užijte si klidný den. Oběd (za příplatek). Večeře.

  5. den: Snídaně, následují 3 relaxační procedury, oběd (za příplatek). V termínech s autobusovou dopravou máte možnost zúčastnit se fakultativního výletu. Večeře.

  6. den: Po snídani formou bohatého bufetu Vás čekají 2 relaxační procedury. Nechte se hýčkat odborným personálem a užijte si klidný den. Oběd (za příplatek). Večeře

  7. den: Po výtečné snídani se rozloučíte s hotelem a čeká Vás cesta zpět domů.


  Důležité: Pro tento zájezd potřebujete platný občanský průkaz nebo cestovní pas.

  Poznámka: Rezervace podle dostupnosti daného termínu. Změny v oblasti hotelů a programu nejsou plánovány zůstávají však vyhrazeny. Realizace zájezdu je podmíněna dosažením minimálního počtu 25 účastníků. O zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejpozději 5 týdnů před jeho zahájením. Při zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků, nemá zákazník právo na náhradu nákladů, které v souvislosti s plánovaným zájezdem vynaložil (například samostatně zakoupené jízdenky). *Při skupině cestujících s alespoň 15 osobami je k dispozici průvodce NIKAL. Více informací o možnosti zúčastnit se fakultativních výletů obdržíte na místě od Vašeho průvodce*. Orientační ceny fakultativních výletů se pohybují v rozmezí 10-20 € za výlet na osobu (není zahrnuto v ceně zájezdu). * Bezplatné stornování se zkrácenou dobou pro zrušení zájezdu (až 30 dní před odjezdem) platí pouze při rezervaci bez "slevy za okamžité složení zálohy". Platné pro rezervace do 30.09.2020.


  • Autobusovou dopravu z Prahy, Jihlavy nebo Brna (ve vybraných termínech)
  • Tankovací karta zdarma při vlastní dopravě (v hodnotě 300 Kč / osoba)
  • 6 nocí v Hotelu Poľana**** ve dvoulůžkovém pokoji
  • Polopenze se skládá z: 6 x snídaně formou bufetu,
   6 x večeře formou bufetu

  • 1x možnost vstupní prohlídky
  • Zdarma vstup do sauny, parních lázní a rehabilitačního bazénu
  • Odborný NIKAL průvodce*
  10 lázeňských procedur
  • Po dobrovolné vstupní prohlídce Vám, na základě Vašich potřeb, odborný zdravotnický personál předepíše individuální plán procedur, které absolvujete během pobytu.


  Hotel Poľana****

  Relaxační místnost

     

 • rezervace


   

  rezervace
 • rezervace

   


  rezervace
 • rezervace
  rezervace