Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
 
uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Doprava autobusem
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
6x plná penze
10 procedur
V hodnotě 2625 Kč
 

SLOVENSKO: lázně Brusno
7 dní pobytu včetně plné penze ve 4* hotelu • 10 procedur


  Program zájezdu:

  V klidném zalesněném údolí potoka Brusnianka leží, na úpatí majestátních štítů Nízkých Tater, lázně Brusno. Vody obsahující hydrogenuhličitan, síran, vápno a hořčík z minerálních pramenů byly objeveny v roce 1829. Úspěšně se používají při léčbě onemocnění trávicího traktu, metabolismu a krevního oběhu. Základem léčby jsou pitné kúry v souvislosti s vodoléčbou, elektroléčbou, rehabilitačními cvičeními a masážemi. Největším lákadlem letoviska je však čistý vzduch, ticho a nádherná krajina s krásným výhledem na nedaleké štíty Nízkých Tater.

  1. DEN:
  Doprava moderním zájezdovým autobusem do Vašeho 4* hotelu Poľana v idylickém lázeňském městě Brusno. Poté, co se ubytujete v hotelových pokojích, máte možnost ještě před večeří absolvovat procházku po okolí hotelu.

  2. DEN:
  Po vydatné snídani formou bufetu můžete absolvovat vstupní prohlídku s odborným zdravotnickým personálem, který pro Vás připravil vhodné lázeňské procedury pro zpříjemnění Vašeho lázeňského pobytu. Oběd. Odpoledne Vás NIKAL průvodce pozve na výlet do okolí. Závěrem dne se podává večeře.

  3. DEN:
  Snídaně, následují 3 lázeňské procedury, oběd. V termínech s autobusovou dopravou máte možnost zúčastnit se fakultativního výletu. Večeře.

  4. DEN:
  Po snídani formou bohatého bufetu Vás čekají 2 lázeňské procedury. Nechte se hýčkat odborným personálem a užijte si klidný den. Oběd. Večeře.

  5. DEN:
  Snídaně, následují 3 lázeňské procedury, oběd. V termínech s autobusovou dopravou máte možnost zúčastnit se fakultativního výletu. Večeře.

  6. DEN:
  Po snídani formou bohatého bufetu Vás čekají 2 lázeňské procedury. Nechte se hýčkat odborným personálem a užijte si klidný den. Oběd. Večeře.

  7. DEN:
  Po výtečné snídani se rozloučíte s hotelem a čeká Vás cesta zpět domů. Obdržíte obědový balíček na cestu (za příplatek).


  Důležité: Pro tento zájezd potřebujete platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Při skupině cestujících s alespoň 25 osobami je k dispozici průvodce NIKAL.

  Poznámka: Platí platné cestovní předpisy dle koronavirových opatření. Tyto údaje se mohou změnit. Před odjezdem a před rezervací je pravidelně kontrolujte na webové stránce https://covid.gov.cz/situace/cestovani *platné v případě rezervace do 15.10.2022. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku. 

  Cena zájezdu zahrnuje:

  • 6 nocí ve 4* hotelu Poľana ve dvoulůžkovém pokoji
  • Plnou penzi
  • 10 lázeňských procedur
  • Zdarma: Autobusová doprava
  • Zdarma: Tankovací karta při vlastní dopravě (v hodnotě 300 Kč / osoba)


  10 lázeňských procedur:
  • Po dobrovolné vstupní prohlídce Vám, na základě Vašich potřeb, odborný zdravotnický personál předepíše individuální plán procedur, které absolvujete během pobytu.
  Příklad pokoje


  Restaurace


  Krytý bazén