Adresa
Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
  uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Doprava autobusem
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
6x plná penze
12 procedur
V hodnotě 3150 Kč
 

SLOVENSKO: lázně Trenčianske Teplice
7 dní pobytu včetně plné penze ve 3* hotelu • 12 procedur


 • Program zájezdu:

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  Toto nádherné městečko obklopené kopci Strážovských vrchů se nachází v západním Slovensku. Díky léčivým termálním pramenům patří Trenčianske Teplice k nejvyhledávanějším a nejstarším lázním Slovenska. Díky jedinečnému umístění lázní u horkého pramenu jsou lázně známy také jako „perla Karpat“.
  Trenčianske Teplice se staly známými také díky populárnímu filmovému festivalu Art film. Během více než desetileté historie festivalu tak lázně přivítaly hvězdy jako Franco Nero, Gina Lollobrigita, Geraldine Chaplin, Annie Giradot, Sophia Loren, Ornella Muti, Jean Paul Belmondo. Stejně tak bezpočet dalších populárních herců z České republiky a Slovenska.  1. den: Jízda moderním NIKAL autobusem do Vašeho 3* hotelu Most Slávy v centru Trenčianských Teplíc. Po ubytování v krásných hotelových pokojích (od 14:00) si můžete užít například krátkou procházku po lázeňském městě či okolní krajině. Večeře v hotelu.

  2. den: Snídaně, oběd, rozpis procedur, možnost dobrovolné konzultace se zdravotnickým personálem. Odpoledne můžete s průvodcem absolvovat prohlídku města. Večeře.

  3. den: Snídaně, oběd, 3 relaxační procedury, večeře.

  4. den: Snídaně, oběd, 3 relaxační procedury, možnost zúčastnit se výletu (není zahrnuto v ceně). Bližší informace Vám poskytne průvodce cestovní kanceláře Nikal přímo na místě. Večeře.

  5. den: Snídaně, oběd, 3 relaxační procedury, večeře.

  6. den: Snídaně, oběd, 3 relaxační procedury, možnost zúčastnit se výletu (není zahrnuto v ceně). Podrobnosti Vám poskytne Váš průvodce cestovní kanceláře Nikal přímo na místě. Večeře.

  7. den: Po bohaté snídani formou bufetu se rozloučíte s hotelem a vydáte se na cestu domů. Obědový balíček na cestu.


  Důležité: Pro tento zájezd potřebujete platný občanský průkaz nebo cestovní pas.

  Poznámka: Rezervace podle dostupnosti daného termínu. Změny v oblasti hotelů a programu nejsou plánovány zůstávají však vyhrazeny. Realizace zájezdu je podmíněna dosažením minimálního počtu 25 účastníků. O zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejpozději 5 týdnů před jeho zahájením. Při zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků, nemá zákazník právo na náhradu nákladů, které v souvislosti s plánovaným zájezdem vynaložil (například samostatně zakoupené jízdenky). *Při skupině cestujících s alespoň 15 osobami je k dispozici průvodce NIKAL. Více informací o možnosti zúčastnit se fakultativních výletů obdržíte na místě od Vašeho průvodce*. Orientační ceny fakultativních výletů se pohybují v rozmezí 10-20 € za výlet na osobu (není zahrnuto v ceně zájezdu). * Bezplatné stornování se zkrácenou dobou pro zrušení zájezdu (až 30 dní před odjezdem) platí pouze při rezervaci bez "slevy za okamžité složení zálohy". Platné pro rezervace do 30.09.2020.

  • Autobusovou dopravu z Prahy, Jihlavy nebo Brna (ve vybraných termínech)
  • Tankovací karta zdarma při vlastní dopravě (v hodnotě 300 Kč / osoba)
  • 6 nocí v hotelu Most Slávy ve dvoulůžkovém pokoji
  • Plná penze
  • Rezervační poplatek
  • 1x dobrovolná zdravotnická prohlídka
  • Odborný NIKAL průvodce

 • 12 lázeňských procedur

  • Po dobrovolné vstupní prohlídce Vám, na základě Vašich potřeb, odborný zdravotnický personál předepíše individuální plán procedur, které absolvujete během pobytu.


  Moderní wellness vybavení
  Malebné město Trenčianské Teplice Vás okouzlí!

     

 • rezervace

  Těšte se na dny plné odpočinku a relaxace!

  Váš hotel Most Slávy***

   

  Hotel Most Slávy

  Váš hotel na 5 nocí

  Hotel Most Slávy se nachází v centru Trenčianskych Teplic, na okraji lázeňského parku, přímo u mostu „Most Slávy“.

  Pokoje: Moderně zařízené pokoje s televizí, rádiem a telefonem. Prostorná koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaleta.

  Služby a vybavení: V hotelu naleznete zdravotnickou péči, masáže, bazény, vířivky a sauny. Klimatizovaná restaurace nabízí speciality slovenské i  mezinárodní kuchyně, stejně tak i lehké svačiny. V hotelu se můžete uvolnit při šálku kávy nebo si zahrát biliard.

  Stravování: Snídaně formou bufetu. Oběd a večeře formou menu (výběr ze 3 jídel - polévka a hlavní jídlo). V den odjezdu obdržíte obědový balíček.


  Příklad pokoje

  Bar

  Restaurace

  Vnitřní bazén

  Wellness


  rezervace
 • rezervace


   

  rezervace
 • rezervace

   


  rezervace
 • rezervace
  rezervace