Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
 
uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Doprava autobusem
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
6x plná penze
12 procedur
V hodnotě 3150 Kč
 

SLOVENSKO: lázně Trenčianske Teplice
7 dní pobytu včetně plné penze ve 3* hotelu • 12 procedur


  Program zájezdu:

  Toto nádherné městečko obklopené kopci Strážovských vrchů se nachází v západním Slovensku. Díky léčivým termálním pramenům patří Trenčianske Teplice k nejvyhledávanějším a nejstarším lázním Slovenska. Díky jedinečnému umístění lázní u horkého pramenu jsou lázně známy také jako „perla Karpat“. Trenčianske Teplice se staly známými také díky populárnímu filmovému festivalu Art film. Během více než desetileté historie festivalu lázně přivítaly hvězdy jako Franco Nero, Gina Lollobrigita, Geraldine Chaplin, Annie Giradot, Sophia Loren, Ornella Muti, Jean Paul Belmondo. Stejně tak bezpočet dalších populárních herců z České republiky a Slovenska.

  1. DEN:
  Jízda moderním NIKAL autobusem do Vašeho 3* hotelu Most Slávy v centru Trenčianských Teplíc. Po ubytování v krásných hotelových pokojích (od 14:00) si můžete užít například krátkou procházku po lázeňském městě či okolní krajině. Večeře v hotelu.

  2. DEN:
  Snídaně, oběd, rozpis procedur, možnost dobrovolné konzultace se zdravotnickým personálem. Odpoledne můžete absolvovat prohlídku města s průvodcem. Večeře.

  3. DEN:
  Snídaně, oběd, 3 léčebné procedury, večeře.

  4. DEN:
  Snídaně, oběd, 3 léčebné procedury, možnost zúčastnit se výletu (není zahrnuto v ceně). Bližší informace Vám poskytne průvodce cestovní kanceláře Nikal přímo na místě. Večeře.

  5. DEN:
  Snídaně, oběd, 3 léčebné procedury, večeře.

  6. DEN:
  Snídaně, oběd, 3 léčebné procedury, možnost zúčastnit se výletu (není zahrnuto v ceně). Podrobnosti Vám poskytne Váš průvodce cestovní kanceláře Nikal přímo na místě. Večeře.

  7. DEN:
  Po bohaté snídani formou bufetu se rozloučíte s hotelem a vydáte se na zpáteční cestu domů. Obědový balíček na cestu..


  Důležité: Pro tento zájezd potřebujete platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Při skupině cestujících s alespoň 15 osobami je k dispozici průvodce NIKAL.

  Poznámka: Platí platné cestovní předpisy dle koronavirových opatření. Tyto údaje se mohou změnit. Před odjezdem a před rezervací je pravidelně kontrolujte na webové stránce https://covid.gov.cz/situace/cestovani *platné v případě rezervace do 15.10.2022. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku. 

  Cena zájezdu zahrnuje:

  • 6 nocí v 3* hotelu Most Slávy ve dvoulůžkovém pokoji
  • Plnou penzi
  • 12 lázeňských procedur
  • Zdarma: Autobusová doprava
  • Zdarma: Tankovací karta při vlastní dopravě (v hodnotě 300 Kč / osoba)


  12 lázeňských procedur:
  • Po dobrovolné vstupní prohlídce Vám, na základě Vašich potřeb, odborný zdravotnický personál předepíše individuální plán procedur, které absolvujete během pobytu.
  Příklad pokoje


  Restaurace


  Krytý bazén
  rezervace

  Těšte se na dny plné odpočinku a relaxace!

  Váš hotel Most Slávy***

   

  Hotel Most Slávy

  Váš hotel na 6 nocí

  Hotel Most Slávy se nachází v centru Trenčianskych Teplic, na okraji lázeňského parku, přímo u mostu „Most Slávy“.

  Pokoje: Moderně zařízené pokoje s televizí, rádiem a telefonem. Prostorná koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaleta.

  Služby a vybavení: V hotelu naleznete zdravotnickou péči, masáže, bazény, vířivky a sauny. Klimatizovaná restaurace nabízí speciality slovenské i  mezinárodní kuchyně, stejně tak i lehké svačiny. V hotelu se můžete uvolnit při šálku kávy nebo si zahrát biliard.

  Stravování: Snídaně formou bufetu. Oběd a večeře formou menu (výběr ze 3 jídel - polévka a hlavní jídlo). V den odjezdu obdržíte obědový balíček.


  Příklad pokoje

  Bar

  Restaurace

  Vnitřní bazén

  Wellness


  rezervace