Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
 
uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Doprava autobusem
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
6x plná penze
10 procedur
V hodnotě 2625 Kč
 

SLOVENSKO: NOVINKA lázně Turčianske Teplice!
7 dní pobytu včetně plné penze ve 4* hotelu • 10 procedur


  Program zájezdu:

  Teplé prameny se poprvé zmiňují v dokumentech v této oblasti ve 13. století. Uvádí se, že v roce 1423 se zde koupal král Zikmund Lucemburský. Dnes se zde léčí nemoci pohybového ústrojí, urologické, kožní a gynekologické choroby. Ze země vyvěrá sedm pramenů s vydatností až 30 l/s a teplotou mezi 38° a 47,5°C. Areál lázní se rozprostírá v jižní části města a sestává z několika lázeňských budov. Velký, památkově chráněný lázeňský park se rozprostírá přes 2 km až po Dolní Štubnu.

  1. DEN:
  Doprava moderním zájezdovým autobusem do Vašeho 4* hotelu Veľká Fatra v idylickém lázeňském městě Turčianske Teplice. Poté, co se ubytujete v hotelových pokojích, máte možnost ještě před večeří absolvovat procházku po okolí hotelu.

  2. DEN:
  Po vydatné snídani formou bufetu můžete absolvovat vstupní prohlídku s odborným zdravotnickým personálem, který pro Vás připravil vhodné lázeňské procedury pro zpříjemnění Vašeho lázeňského pobytu. Oběd. Odpoledne Vás NIKAL průvodce pozve na výlet do okolí. Závěrem dne se podává večeře.

  3. DEN:
  Snídaně, následují 3 lázeňské procedury, oběd. V termínech s autobusovou dopravou máte možnost zúčastnit se fakultativního výletu. Večeře.

  4. DEN:
  Po snídani formou bohatého bufetu Vás čekají 2 lázeňské procedury. Nechte se hýčkat odborným personálem a užijte si klidný den. Oběd. Večeře.

  5. DEN:
  Snídaně, následují 3 lázeňské procedury, oběd. V termínech s autobusovou dopravou máte možnost zúčastnit se fakultativního výletu. Večeře.

  6. DEN:
  Po snídani formou bohatého bufetu Vás čekají 2 lázeňské procedury. Nechte se hýčkat odborným personálem a užijte si klidný den. Oběd. Večeře.

  7. DEN:
  Po výtečné snídani se rozloučíte s hotelem a čeká Vás cesta zpět domů. Obdržíte obědový balíček na cestu (za příplatek).


  Důležité:Pro tento zájezd potřebujete platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Při skupině cestujících s alespoň 25 osobami je k dispozici průvodce NIKAL.

  Poznámka:Platí platné cestovní předpisy dle koronavirových opatření. Tyto údaje se mohou změnit. Před odjezdem a před rezervací je pravidelně kontrolujte na webové stránce https://covid.gov.cz/situace/cestovani *platné v případě rezervace do 15.10.2022. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku. 

  Cena zájezdu zahrnuje:

  • 6 nocí ve 4* hotelu Veľká Fatra ve dvoulůžkovém pokoji
  • Plnou penzi
  • 10 lázeňských procedur
  • Zdarma: Autobusová doprava
  • Zdarma: Tankovací karta při vlastní dopravě (v hodnotě 300 Kč / osoba)


  10 lázeňských procedur:
  • Po dobrovolné vstupní prohlídce Vám, na základě Vašich potřeb, odborný zdravotnický personál předepíše individuální plán procedur, které absolvujete během pobytu.
  Příklad pokoje


  Chutné jídlo


  Krytý bazén