Adresa
Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
  uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Kvalitní dárky
v hodnotě 1920 Kč
Parkování na letišti v hodnotě cca 1600 Kč
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Odborný průvodce
Pestrý okružní program
 

USA ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ
LOS ANGELES • GRAND CANYON • LAS VEGAS • SAN FRANCISCO


 •    Program zájezdu:

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  1. den: Let do Los Angeles / USA
  Dopravíte se vlastním autem na letiště Praha nebo Vídeň. Parkování po celou dobu zájezdu jsme již za Vás zaplatili. Po příletu na letiště v Los Angeles Vás přivítá průvodce, následuje transfer do hotelu poblíž Los Angeles (při objednaném balíčku transportů).

  2. den: Los Angeles - Město andělů
  Po snídani začínáme celodenním výletem - Los Angeles Citytour. Navštívíme Beverly Hills, Sunset Boulevard, Hollywood Boulevard, China Theatre, Rodeo Drive, centrum města Olvera Street a zastavíme se v Santa Monice, abychom navštívili krásné molo a promenádu na Third Street. Volný čas na oběd. Přenocování v Los Angeles

  3. den: Los Angeles / Barstow / Las Vegas
  Po snídani se vydáme do Las Vegas přes Mohavskou poušť. Po cestě zastavíme v Barstowu na nákupy, kde si můžete koupit značkové džíny a elektroniku za výhodné ceny. Po příjezdu do Las Vegas se nejdříve ubytujete v hotelu a pak se k nám můžete připojit na noční výlet po Las Vegas (součástí Balíčku výletů). Přenocování v Las Vegas.

  4. den: Grand Canyon
  Dnes máte volný čas. Pokud si objednáte Balíček výletů, připojíte se k nám na výlet do Grand Canyon West Rim. Časně ráno odjíždíme autobusem směrem na West Rim. První zastávkou je dominantní most O‘Callaghan-Tillman. Tento technický zázrak je druhým nejvyšším mostem ve Spojených státech, a nachází se asi 900 stop nad řekou Colorado. Tady máme nádherný výhled na Hooverovu přehradu. Na zpáteční cestě k západnímu okraji míjíme lesy Joshua Tree. Zde budeme obdivovat indiánské tanečníky v tradičním oblečení a navštívíme repliky tradičních kmenových domů v indiánské vesnici. Najděte si místo v předních řadách na představení Divokého západu na ranči Hualapai. Podíváme se i na Grand Canyon Skywalk. Tento most se skleněným dnem, dokončený v roce 2007, Vám nabízí jedinečný zážitek z Grand Canyonu s nezapomenutelnými vzpomínkami. Udělejte si čas a užijte si oběd podle vlastního výběru v kavárně vedle Grand Canyon Skywalk, nebo zajímavý Cowboy Ranch nebo světoznámý Guano Point s výhledem na řeku Colorado. Máte spoustu času na relax i na divokou přírodu. Večer se vrátíme do našem hotelu v Las Vegas.

  5. den: Las Vegas - volný čas nebo výlet do Valley of Fire
  Snídaně. Dnes objevíte jedno z nejkrásnějších měst na světě, hlavní město Las Vegas, včetně prvotřídních obchodů, kasin, báječných hotelů s tisíci zářivými světly a Broadway caliber shows. Můžete snadno projít slavnou „Strip“ a navštívit zde úžasné památky, nebo nakupovat v designérských prodejnách. Máte možnost účastnit se exkurze do Valley of Fire (volitelné - zahrnuto v Balíčku výletů).

  6. den: Las Vegas – Death Valley – Bakersfield
  Po snídani cesta do Death Valley - údolí smrti. Údolí smrti je jedním z nejžhavějších míst na Zemi a nejhlubším bodem západní zeměkoule. Údolí dostalo jméno po zlatokopech, kteří zde zemřeli. Zastavíme se u Furnace Creek Ranch. Zde prožijete opravdovou atmosféru západu s kovboji. Přenocování v Bakersfieldu.

  7. den: Sequoia & Kings Canyon Bakersfield
  Snídaně. Dnes navštívíte národní park Sequioa v Kalifornii, jeden z nejkrásnějších v USA. Obrovské hory, hluboké rokle a největší stromy světa (např. mamutové stromy) přivodí pocit, jako bychom byli v zemi obrů. Odpoledne pojedeme do oblasti Modesto, kde se ubytujete v hotelu

  8. den: Modesto – San Francisco
  Po snídani pojedeme do San Franciska. Během prohlídky města uvidíte nejdůležitější památky, Union Square, Čínskou čtvrť, Nob Hill a Russian Hill, Golden Gate Park, most Golden Gate, rybářský přístav. Jedno z hlavních míst je Golden Gate Park a Golden Gate Bridge. Visutý most o délce 2737 m s červenými sloupy spojuje San Francisco s Marin Headlands. Odpoledne a večer máte volný čas nebo využijete možnost výletu do legendární věznice Alcatraz a zažijete také San Francisco v noci (volitelné - v Balíčku výletů). Přenocování v San Franciscu.

  9. den: San Francisco – Pacific Coast – Lompoc / Santa Maria
  Po snídani opustíme San Francisko do Monterey Peninsula, známého místa s nádhernými domy a krásnými plážemi. V Monterey navštívíte Fisherman‘s Wharfa Cannery Row, známou pobřežní ulici s mnoha butiky a bary. Naší další zastávkou je okouzlující malé město Carmelby-the-Sea, které je známé svými malebnými domy a jedinečnými obchody. Odpoledne jedeme do Lompoc / Santa Maria.

  10. den: Lompoc – Santa Barbara – Malibu Beach
  Posíleni snídaní pojedeme směr Santa Barbara, známá jako americká riviéra s promenádami a plážemi s bílým pískem. Odpoledne půjdeme na pláž Malibu v Los Angeles. Přenocování v Los Angeles.

  11. den: Los Angeles
  Volný den. Nebo máte možnost zúčastnit se výletu na pláže Marina Del Rey, Venice Beach a Santa Monica (volitelné - v Balíčku výletů). Přenocování v Los Angeles.

  12. den: Odlet domů
  (Při objednaném balíčku transportů) Snídaně. Volný čas a transfer na letiště. Zpáteční noční let do Prahy nebo do Vídně.

  13. den: Přílet do Prahy nebo Vídně
  S nezapomenutelnými dojmy přistanete opět doma.

  Pro tuto cestu potřebujete biometrický cestovní pas s platností minimálně 6 měsíců po návratu domů.

  Pozor: Pro cestování do USA musí mít občané České republiky platnou registraci ESTA. Tento dokument si můžete obstarat na internetové stránce ESTA: https:// esta.cbp.dhs.gov Občané dalších národností, informujte se prosím na Vašem velvyslanectví ohledně aktuálních pravidel pro USA. Pro zajištění tohoto dokumentu je cestující zodpovědný sám!

  Jako platební prostředek na cestě po USA doporučujeme našim klientům kreditní kartu.

  Poznámka: Změny v oblasti letu, hotelů a programu nejsou plánovány zůstávají však vyhrazeny. Realizace zájezdu je podmíněna dosažením minimálního počtu 30 účastníků. O zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejpozději 5 týdnů před jeho zahájením. Při zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků, nemá zákazník právo na náhradu nákladů, které v souvislosti s plánovaným zájezdem vynaložil (například samostatně zakoupené letenky). Ceny za osobu v Kč ve dvoulůžkovém pokoji. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.


  • 11x ubytování v osobně vybraných hotelech střední třídy ve dvoulůžkovém pokoji.
  • 11x kontinentální snídaně
  • Odborný NIKAL průvodce

  Kompletní okružní program v ceně!

  • Po Vašem příletu v Los Angeles Vás srdečně přivítá náš průvodce. Všechny transfery jsou v klimatizovaných autobusech.


  Americká továrna na sny!


  San Francisco - často oznáčovano jako nejkrásnější město světa


  Glen Canyon - přehrada


  Las Vegas - hlavní město hazardu


  Santa Monica

     
 • rezervace

   

  rezervace
 • rezervace

  rezervace
 • rezervace
  rezervace 
 
Spokojenost zákazníků
"velmi dobrá"
Celková známka: 1,48

Ohodnoťte nás >>

Zákaznický průzkum
proveden firmou Nikal s.r.o.

 
Námi ověřené pro Vás!
 • + spolehlivost
 • + přívětivost
 • + kompetence
 • + spokojenost zákazníků
 • ----------------------------
  = Celková známka: 1,48

 • Darujte nám také Vy svou důvěru!
Následujte nás na Facebooku!
 
Kontaktné údaje
 • NIKAL  s.r.o.
  Lesná 102
  671 02 Šumná

  Tel.: 515 265 515
 • Tel.: 800 880 847
  E-Mail: nikal@nikal.cz
 • NIKAL  s.r.o.
  Kotkova 710/3
  669 02 Znojmo
 •  
 •  IČO: 26276186
  Otvírací doba:
 • 08:00 - 16:30