Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
 
uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Parkování na letišti v hodnotě cca 1600 Kč
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Odborný průvodce
Pestrý okružní program
 

USA ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ
LOS ANGELES • GRAND CANYON • LAS VEGAS • SAN FRANCISCO

  • 2023 USA Westcoast     
   Dvoulůžkový pokoj s balíčkem transportů z Prahy,
   Základní cena vč. snídaně a ubytování

   • 09.05.2023 - 21.05.2023 (13 dnů)
    78.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2023 USA Westcoast     
   Dvoulůžkový pokoj s balíčkem transportů z Vídně,
   Základní cena vč. snídaně a ubytování

   • 09.05.2023 - 21.05.2023 (13 dnů)
    75.680 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «

  Program zájezdu:


  1. DEN: Let do Los Angeles / USA
  Dopravíte se vlastním autem na letiště Praha nebo Vídeň. Parkování po celou dobu zájezdu jsme již za Vás zaplatili. Po příletu na letiště v Los Angeles Vás přivítá průvodce, následuje transfer do hotelu poblíž Los Angeles.

  2. DEN: Los Angeles – Laughlin
  Po snídani začínáme půldenní prohlídkou Los Angeles. Město andělů je druhé největší město ve Spojených státech. Beverly Hills, Sunset Boulevard, Rodeo Drive, Hollywood, Graumanovo Čínské divadlo, Downtown. Zde žije velké množství filmových hvězd, producenti, režiséři a herci. Mnoho mladých lidí sem přijede splnit si své sny a nastartovat svou kariéru v Hollywoodu. V Beverly Hills zažijete oslnivou atmosféru světa luxusu. Slavný Rodeo Drive, nákupní místo hvězdy a hvězdiček, s modely nejznámějších návrhářů. Palmami lemovaný Sunset Boulevard ve světově proslulém filmovém městě Hollywood, chodník slávy s otisky bot a rukou filmových hvězd. Poté půjdeme do pouště do Laughlinu v Nevadě se zastávkou u slavné Bagdádské kavárny. Příjezd do Laughlin (Mini Las Vegas). Ubytování v blízkosti Laughlin.

  3. DEN: Laughlin – Grand Canyon – Flagstaff
  Snídaně. Odjezd směrem k Grand Canyonu přes Kingman. Poté pokračujeme k Seligmanovi, malému místu, které zachovává krásu staré Route 66. Odpoledne uvidíte majestátní krásu Grand Canyonu, samozřejmě uděláme i několik fotozastávek na řece Colorado a Painted Desert. Ubytování v Flagstaffu.

  4. DEN: Flagstaff – Monument Valley
  Snídaně. Dnes navštívíme další přírodní zázrak - Monument Valley - místo z mnoha známých filmů, které je charakteristické množstvím červených pískovcových skalních útvarů. Zastavíme se u vchodu do návštěvnického centra kde si můžete vychutnat nádherný výhled na Mittens & Merrick Butte. Pak to pokračujeme k jezeru Powell. Zde máte příležitost proletět se nad jezerem (není v ceně zájezdu). Poté pojedeme k mohutné přehradě Glen Canyon Dam, druhé nejvyšší betonové klenbě na řece Colorado. Odtud si můžete vychutnat pohled na impozantní Lake Powell, jedné z největších zásobáren vody v USA. Přenocování v Kanab nebo Page.

  5. DEN: Kanab – Bryce Canyon – Las Vegas
  Snídaně. Naše cesta pokračuje přes stát Utah. Navštívíme národní park Bryce Canyon, přírodní divadlo, kde uvidíte barevný svět pískovcových věží a cimbuří. Odpoledne jedeme do Las Vegas. Zde máte příležitost zúčastnit se výletu „Las Vegas v noci“ (volitelný - zahrnutý v Balíčku výletů). Přenocování v Las Vegas.

  6. DEN: Las Vegas - volný čas nebo výlet do Valley of Fire
  Snídaně. Dnes objevíte jedno z nejkrásnějších měst na světě, hlavní město Las Vegas. Kromě prvotřídních obchodů, kasin, báječných hotelů s tisíci zářivými světly a Broadway caliber shows. Můžete snadno projít slavnou „Strip“ a navštívit zde úžasné památky, nebo nakupovat v designérských prodejnách. Máte možnost účastnit se exkurze do Valley of Fire (volitelné - zahrnuto v Balíčku výletů).

  7. DEN: Las Vegas – Death Valley – Bakersfield
  Po snídani cesta do Death Valley - údolí smrti. Údolí smrti je jedním z nejžhavějších míst na Zemi a nejhlubším bodem západní zeměkoule. Údolí dostalo jméno po zlatokopech, kteří zde zemřeli. Zastavíme se u Furnace Creek Ranch. Zde prožijete opravdovou atmosféru západu s kovboji. Přenocování v Bakersfieldu.

  8. DEN: Sequoia & Kings Canyon Bakersfield
  Snídaně. Dnes navštívíte národní park Sequioa v Kalifornii, jeden z nejkrásnějších v USA. Obrovské hory, hluboké rokle a největší stromy světa (např. mamutí stromy) přivodí pocit, jako bychom byli v zemi obrů. Odpoledne pojedeme do oblasti Modesto, kde se ubytujete v hotelu.

  9. DEN: Modesto – San Francisco
  Po snídani pojedeme do San Franciska. Během prohlídky města uvidíte nejdůležitější památky, Union Square, Čínskou čtvrť, Nob Hill a Russian Hill, Golden Gate Park, most Golden Gate, rybářský přístav. Jedno z hlavních míst je Golden Gate Park a Golden Gate Bridge. Visutý most o délce 2737 m s červenými sloupy spojuje San Francisco s Marin Headlands. Odpoledne a večer máte volný čas nebo využijete možnost výletu do legendární věznice Alcatraz a zažijete také San Francisco v noci (volitelné - v Balíčku výletů). Přenocování v San Franciscu.

  10. DEN: San Francisco – Pacific Coast – Lompoc / Santa Maria
  Po snídani opustíme San Francisko do Monterey Peninsula, známého místa s nádhernými domy a krásnými plážemi. V Monterey navštívíte Fisherman‘s Wharf a Cannery Row, známou pobřežní ulici s mnoha butiky a bary. Naší další zastávkou je okouzlující malé město Carmelby-the-Sea, které je známé svými malebnými domy a jedinečnými obchody. Odpoledne jedeme do Lompoc / Santa Maria.

  11. DEN: Lompoc – Santa Barbara – Malibu Beach
  Posíleni snídaní pojedeme směr Santa Barbara, známá jako americká riviéra s promenádami a plážemi s bílým pískem. Odpoledne půjdeme na pláž Malibu v Los Angeles. Přenocování v Los Angeles.

  12. DEN: Los Angeles
  Volný den. Nebo máte možnost zúčastnit se výletu na pláže Marina Del Rey, Venice Beach a Santa Monica (volitelné - v Balíčku výletů). Přenocování v Los Angeles.

  13. DEN: Odlet domů
  (Při objednaném balíčku transportů) Snídaně. Volný čas a transfer na letiště. S nezapomenutelnými dojmy přiletíte do Prahy nebo do Vídně.

  Důležité: Pro tento zájezd je vyžadován cestovní pas platný minimálně 6 měsíců po návratu.

  Poznámka: Platí platné cestovní předpisy dle koronavirových opatření. Tyto údaje se mohou změnit. Před odjezdem a před rezervací je pravidelně kontrolujte na webové stránce https://covid.gov.cz/situace/cestovani *platné v případě rezervace do 15.10.2022. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku. 

  Cena zájezdu zahrnuje:

  • Zpáteční let z Vídně nebo Prahy do Los Angeles
  • Transport: letiště – loď – hotel – letiště
  • Po dobu Vaší cesty bezplatné parkování na letišti (nutné hlásit předem)
  • 11x ubytování v osobně vybraných hotelech střední třídy ve dvoulůžkovém pokoji
  • 11x kontinentální snídaně
  • Česky mluvící NIKAL průvodce
  • CK je pojištěna proti úpadku podle zákona o cestovním ruchu


  Kompletní okružní program v ceně!
  • Po Vašem příletu do Los Angeles Vás srdečně přivítá náš průvodce. Všechny transfery jsou v klimatizovaných autobusech
  San Francisco


  Santa Monica


  Las Vegas


  Americká továrna na sny!