Máte aktivovaný slevový kupón "CZ24NIK071". 
Zobrazují se Vám speciální ceny a slevy určené jen pro Vás. Zrušit slevový kupón můžete x
    

NAŠE OPATŘENÍ PRO BEZPEČNÉ CESTOVÁNÍ

Velmi nás těší, že Vás opět můžeme přivítat se zajímavými nabídkami zájezdů. S koronavirovou pandemií docházelo k řadě nejasnostem, proto jsme pro Vás připravili přehled několika nutných opatření pro bezstarostné cestování.
 

Zůstat zdraví

Garantujeme, že každý náš hotel splňuje bezpečnostní předpisy vydané místními úřady. Na to navazují některé možné změny, které jsou však pro zachování Vašeho zdraví a blaha nevyhnutelné.

 

Bezplatná změna termínu či destinace

V reakci na neustálá omezení při cestování Vám nabízíme řadu nabídek, které si můžete z libovolných důvodů až 40 dní před odjezdem zdarma přesunout na jiný termín či na jinou destinaci z nabídky naší CK. Rezervujte bez starostí a přitom zůstaňte flexibilní v případě, že se plány změní.

 

Vše za nejlepší cenu

Naše nabídky jsou na trhu stále cenově nejvýhodnější. Jsme známí tím, že našim zákazníkům nabízíme atraktivní zájezdy za bezkonkurenční ceny - a to platí samozřejmě i pro naše nabídky, které lze stornovat bez poplatků.

 

Pečlivý výběr

Naše partnerské hotely vybíráme opravdu s velkou pečlivostí- a tak to nadále zůstane. Naše standardy kvality splňují vysoké požadavky našich zákazníků.

 

Transparentnost

V našich nabídkách upozorňujeme na skutečnosti ovlivňující průběh dovolené v destinacích (omezení kontaktu, hygienické předpisy). Jelikož se nařízení neustále mění, dostanete od nás před odjezdem vždy aktualizované informace. Budete tak nejlépe informováni, jaká je situace v místě.

 

Jsme tu pro Vás!

V případě jakýchkoliv dotazů je Vám náš NIKAL tým k dispozici. Chceme Vám poskytovat vždy aktuální informace.