Máte aktivovaný slevový kupón "CZ24NIK071". 
Zobrazují se Vám speciální ceny a slevy určené jen pro Vás. Zrušit slevový kupón můžete x

Více než 10 let radosti z cestování . . .

. . . společnost NIKAL a její dceřinné společnosti v Evropě!

Společnost NIKAL s.r.o. byla založena v Lesné. V roce 2010 se přestěhovala do nové firemní budovy ve Znojmě.

V současnosti existuje řada firemních poboček - např. NIKAL s.r.o. v Česku, dále pobočky na Slovensku, v Chorvatsku, Slovinsku, Srbsku, Lotyšsku a Estonsku; všechny jsou součástí NIKAL GROUP.  Zároveň plánujeme otevření nových poboček v dalších zemích.

Nikal organizuje špičkové zájezdy do Turecka, Thajska, Dubaje a Španělska a dalších destinací.
 
Jsme rovněž specialisty  na lázeňské pobyty na Slovensku a v Maďarsku. Ať dovolená u moře, poznávací zájezd nebo lázeňský pobyt - klademe maximální důraz na nejvyšší kvalitu, na odpovídající špičkové hotely a na dokonalou péči o zákazníky. Naši profesionální průvodci navíc nabízejí možnost účastnit se zajímavých výletů.

Vlastní charterové lety, které odlétají z Prahy nebo Bratislavy, umožňují naplánovat individuální dovolenou. Spolehlivá autobusová doprava v cílové zemi zájezdu zaručuje pohodový a příjemný průběh pobytu. Do cíle své dovolené dorazíte bez stresu a starostí.
S našimi cenami si cestování může dovolit každý!

Díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery a sponzory se nám podařilo dosáhnout u našich zájezdů bezkonkurenční poměr ceny a kvality.

Pokud nás ještě neznáte, vyzkoušejte si nás. Nechte se hýčkat na našich zájezdech a ihned si zarezervujte svou dovolenou snů.

Krásnou dovolenou vám přeje
VÁŠ TÝM NIKAL s.r.o.
 

Malá ukázka z nespočetných dopisů našich zákazníků . . .  

. . . to říkají naši klienti po návratu z dovolené NIKAL.

Děkujeme za skvělý poznávací zájezd ISTANBUL - TROJA - EFEZ konaný 28.9. až 5.10.2012. Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním, tak i se stravováním a hlavně úžasným tureckým průvodcem AHMEDEM a i  výborným řidičem. Největší pochvalu si však zaslouží Váš průvodce RICHARD. Byl velmi vstřícný, vtipný a odpověděl nám na každou otázku.
Prostě úžasný.   

 
Anton J.
Vážení, včera jsem se vrátila z osmidenního relaxačního pobytu v hotelu Hviezda v Dudincích. Byla jsem na tomto pobytu se svými pěti kolegyněmi. Průvodkyni nám dělala paní Winklerová. Chtěly bychom jí touto cestou srdečně poděkovat za profesionální, obětavou a vstřícnou práci. Já sama jsem byla na tomto pobytu poprvé, s Vaší cestovní kanceláří jsem byla také v Hokovcích a v Turecku a se všemi zájezdy jsem byla velmi spokojená.

 
Se srdečným pozdravem RNDr. Věra V.
Dobrý den,zájezd do Turecka změnil naše představy o této pro nás dosud neznámé zemi.Je to země velice pokroková,pohostinná,krásná.Milujeme starověké památky a tady jich bylo tolik.Obdivovali jsme v televizi několikrát sintrové terasy je to opravdu nádhera.Máme spoustu fotek a tak máme možnost se do těch krásných míst opět vracet.Naši průvodci Jana a Abdulah byli profesionální,vstřícní a přijemní,co víc si přát.Mnohokrát děkujeme c.k.NIKAL za nadhernou dovolenou.
 
Dagmar B.
Dobrý den, 1.května jsme se vrátili z okruhu Istanbul.Byl to již náš třetí okruh s vaší cest.kanceří a můžu vás směle každému jen doporučit.Vše bylo perfektní,máte moc příjemné a ochotné průvodce a vše je perfektně zorganizováno.Veliký dík patří našim průvodcům Anetě a Harumovi,byli velice milí a ochotní.Od Anety jsme se dozvěděli mnoho zajímavého. Opravdu jim za vše patří veliké DÍKY!!!!!Vše bylo načasováno a naplánováno do puntíku.Program byl bohatý,ale také trochu náročnější,ale je to pochopitelné,protože jsme viděli skutečně nádherná a nezapomenutelná místa.Máme spousty fotografií a jsme moc spokojení.Pokud zdraví dovolí,určitě bychom s vámi jeli opět jste jednička.Ještě jednou díky!
 
M.Cizkova
27.3.2012 jsem se s dcerou vrátila z Turecka, zájezd Istanbul - Antalya. Tímto bych chtěla poděkovat jak CK NIKAL, tak české delegátce Anetě a tureckému průvodci Harunovi a řidiči autobusu č. 5. Každý den byl perfektně zorganizován, hodně jsme viděli a Aneta nám, ne jen přímo při prohlídce památek, ale i v autobuse,zajímavě vyprávěla. Hodně toho zná. Latos jsme s CK NIKAL byli po druhé a určitě ještě pojedeme. Byli jsme moc spokojené.
 
Marcela J.
Vážení,
ve dnech 4. - 10.11.2012 jsme dík CK Nikal strávili s manželkou příjemný pobyt v „Kúpeloch Sliač“. Byli jsme nadmíru spokojeni. Celou dobu se o nás starala paní Fimanová, delegátka CK NIKAL, která pro odpolední hodiny po procedurách pro nás připravila program a tak se zasloužila o to, že jsme se jednak nenudili a jednak pro nás měla spoustu nových informací o minulosti a současnosti Slovenska. Pobyt v lázních byl bezvadný i dík personálu, který byl nesmírně ochotný a měl porozumění pro sešlost seniorů se všemi jejich problémy, které přibývající léta přinášejí. Strava dobrá, porce dobré. Když k tomu vyšlo počasí, neměl celý náš pobyt ve Sliači chybu.
Zdravíme kolektiv pracovníků CK NIKAL a všem přejeme už ted' příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku co nejvíce spokojených zákazníků.
 
Manželé Věra a Ivo K.
Dobrý den,
zůčastnila jsem se od 24.4-1.5 2012 poznávacího zájezdu do Turecka,který ve mne zanechal nezapomenutelné zážitky.
Byl skvěle organizován a hlavně musím pochválit skvělé průvodce Romanu a Murata,kteří se o nás maximálně věnovali. Často jezdím na poznávací zájezdy, ale takové průvodce,jsem zažila poprvé.
Romany výklad o Turecku mne nadchl.Doufám,že tento zájezd s CK NIKAL nebyl poslední a ráda se zůčastním podobných.

                                                                                       Doubravka K.

 
Dobrý den, 
v termínu 16-23.9.2014 jsem se zúčastnil s manželkou s vaši cestovní kanceláři poznávacího zájezdu Turecko-Lýkie.
Chtěli bychom tímto poděkovat za prožité zážitky, moc jsme toho během tohoto týdne viděli.
Poděkování také práci tureckému průvodci p. Basrimu a české průvodkyni sl. Anetě a neméně řidiči p. Aladinovi. 
Měli zájezd organizačně výborně připravený. Sl. Aneta měla výborné znalosti nejen o historii, ale i co se týče běžného života v Turecku.
Jejich společný výklad byl vždy poutavý a zajímavý a k historickým faktům přidávali pokaždé i něco navíc.

                                                        S pozdravem Pytlíkovi Ostrava
Vážení,
k mým narozeninám jsem od vás obdržela dárek a to 7-denní pobyt v říjnu do Hodkovců. Velmi se mi tam líbilo a také jsem si odpočinula a nabrala nové síly, které v mém věku již potřebuji.
Provázela nás vynikající průvodkyně Lucie Zachařová, za což ji vyjadřuji srdečný dík. Byla jsem nadšena tím, že jsem mohla navštívit znovu Basiliku v Ostřihomi a Baňskou Štiavnicu, kde jsem byla naposledy před 57 roky. Ještě jednou srdečný dík a všecky zdraví

 
Marta L.