Máte aktivovaný slevový kupón "CZ24NIK041". 
Zobrazují se Vám speciální ceny a slevy určené jen pro Vás. Zrušit slevový kupón můžete x
 • 2024 Slovensko Turčianske Teplice   
  Dvoulůžkový pokoj, hotel Veľká Fatra 3*,
  Základní cena včetně plné penze

  • 08.12.2024 - 14.12.2024 (7 dnů)
   13.990 Kč za osobu
   Sleva: -35%
   Vybrat termín  
   «

Program zájezdu:


Teplé prameny se poprvé zmiňují v dokumentech v této oblasti ve 13. století. Uvádí se, že v roce 1423 se zde koupal král Zikmund Lucemburský. Dnes se zde léčí nemoci pohybového ústrojí, urologické, kožní a gynekologické choroby. Ze země vyvěrá sedm pramenů s vydatností až 30 l/s a teplotou mezi 38° a 47,5°C. Areál lázní se rozprostírá v jižní části města a sestává z několika lázeňských budov. Velký, památkově chráněný lázeňský park se rozprostírá přes 2 km až po Dolní Štubnu.

1.den:
Doprava moderním zájezdovým autobusem ve vybraných termínech nebo vlastní dopravou do Vašeho 3* hotelu Veľká Fatra v idylickém lázeňském městě Turčianske Teplice. Poté, co se ubytujete v hotelových pokojích, máte možnost ještě před večeří absolvovat procházku po okolí hotelu.

2.den:
Po vydatné snídani formou bufetu můžete absolvovat vstupní prohlídku s odborným zdravotnickým personálem, který pro Vás připravil vhodné lázeňské procedury pro zpříjemnění Vašeho lázeňského pobytu. Oběd. Závěrem dne se podává večeře.

3.den:
Snídaně, následují 3 lázeňské procedury, oběd. Večeře.

4.den:
Po snídani formou bohatého bufetu Vás čekají 2 lázeňské procedury. Nechte se hýčkat odborným personálem a užijte si klidný den. Oběd. Večeře.

5.den:
Snídaně, následují 2 lázeňské procedury, oběd. Večeře.

6.den:
Po snídani formou bohatého bufetu Vás čekají 3 lázeňské procedury. Nechte se hýčkat odborným personálem a užijte si klidný den. Oběd. Večeře.

7.den:
Po výtečné snídani se rozloučíte s hotelem a čeká Vás cesta zpět domů. Obdržíte obědový balíček na cestu (za příplatek).


Důležité: Pro tento zájezd potřebujete platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Při skupině cestujících s alespoň 25 osobami je k dispozici průvodce NIKAL.

Cena zájezdu zahrnuje:

 • 6 nocí ve 3* hotelu Veľká Fatra ve dvoulůžkovém pokoji
 • Plnou penzi
 • 10 lázeňských procedur
 • Zdarma: Autobusová doprava ve vybraných termínech
 • Zdarma: Tankovací karta při vlastní dopravě (v hodnotě 300 Kč / osoba)


10 lázeňských procedur:

 • Po dobrovolné vstupní prohlídce Vám, na základě Vašich potřeb, odborný zdravotnický personál předepíše individuální plán procedur, které absolvujete během pobytu.
Příklad pokoje


Chutné jídlo