Adresa
Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
  uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Kvalitní dárky
v hodnotě 1920 Kč
Parkování na letišti v hodnotě cca 1630 Kč
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Místní průvodce při příletu
6 výletů
(hodnota jednoho výletu cca 750 Kč) Celkem cca 4500 Kč
 

INDOČÍNA - THAJSKO • KAMBODŽA • VIETNAM
BANGKOK • SIEM REAP • PHNOM PENH • ANGKOR WAT • SAIGON


 •    Program zajezdu:

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  1. den: Let do Bangkoku
  Přijeďte pohodlně svým osobním autem na letiště do Prahy nebo Vídně. NIKAL za Vás již zaplatil parkování po celou dobu Vašeho zájezdu (při zarezervovaném Balíčku transportů). Následuje noční let s renomovanou leteckou společností do Bangkoku.

  2. den: Přílet do Bangkoku
  Po přistání a imigrační kontrole Vás přivítá náš průvodce. Následuje transfer do hotelu v Bangkoku a informativní schůzka. Zbytek dne až do večera máte ve vlastní režii. Přenocování v hotelu Royal Princess Larn Luang nebo podobném.

  3. den: Bangkok a jeho chrámy
  Po snídani můžete den využít dle libosti. Objevujte město Bangkok na vlastní pěst, nebo se zúčastněte výletu do města Bangkok a jeho chrámů (volitelné, zahrnuto v Balíčku výletů). Navštívíme tři nejzajímavější chrámy: Wat Traimit (Chrám zlatého Buddhy), Wat Pho (Chrám odpočívajícího Buddhy), Wat Phra Kaew (Chrám smaragdového Buddhy) a Velký palác. Přenocování v hotelu Royal Princess Larn Luang nebo podobném. Večeře je součástí Balíčku večeří.

  4. den: Hraniční přechod Aranyaprathet – provincie Siem Reap
  Po snídani v hotelu pojedeme autobusem na thajskou hranici Aranyaprathet do provincie Siem Reap. Po překročení hranic mezi městy Baan Pak Kad a Phsar Prum se setkáme s kambodžským průvodcem. Poté pojedeme oblastí, kde se pěstuje maniok. Nejprve navštívíme město v provincii Pailin a poté pokračujeme do Siem Reap. Po příjezdu se ubytujeme na hotelu. Zbytek dne budete mít ve vlastní režii. Přenocování v hotelu Angkor Paradise nebo podobném.

  5. den: Siem Reap – Angkor: prohlídka chrámů
  Možnost zúčastnit se prohlídky chrámů v Angkoru (obsažen v Balíčku výletů). Výlet zahájíme u malebné Jižní Brány starobylého města Angkor Thom předtím, než navštívíme chrám Bayon. Zde můžete obdivovat 54 věží, které jsou zdobené obrovskými tvářemi, které se dívají do všech úhlů. Další zastávkou je Phimeanakas uvnitř královského paláce. Z vrcholu chrámu je nádherný výhled na Angkor Thom. Poté půjdeme lesní stezkou k Preah Palilay s komínovitou věží. Z Ankor Thomu zamíříme do Ta Prom, jedinečného chrámu, který byl ponechán přírodě a jeho struktura prorůstá stromy a keři. Jedná se o jeden z nejvíce navštěvovaných chrámů v oblasti Angkor. Proslavil se díky filmu s Angelinou Jolie - „Tomb Raider“. Poté se vydáme zpět do města Siem Reap, abychom se schovali před přímým poledním sluncem, než se vrátíme později odpoledne do Angkor Wat, abychom si prohlédli největší náboženskou stavbu na světě. Poslední zastávka je u Pre Rup, stavby pyramidového tvaru. Vyjdeme schodiště strážené lvem a užijeme si dechberoucí panoráma lesů. Poté následuje návrat na hotel.

  6. den: Siem Reap – Phnom Penh
  Po vydatné snídani opustíme hotel a pokračujeme do Phnom Penhu. Zastavíme u mostu Spean Praptos, který je datován do doby Khmerské říše. Rudí Khmerové se několikrát pokoušeli rozbít most dynamitem, ale díky neuvěřitelně silné konstrukci mostu byly tyto pokusy neúspěšné. Následuje cesta do malé a zajímavé hedvábné farmy Santuk, kde si vychutnáme také typický khmerský oběd. Krátká prohlídka farmy s průvodcem Vám poskytne přehled o všech fázích výroby, od bource morušového až po konečný produkt, který uvidíme tkát vesničany. Později ve směru na Phnom Penh krátce navštívíme trh v Skuonu, kde je možné na vlastní oči vidět místní specialitu, smažené tarantule. Po odpoledním příjezdu navštívíme Královský palác. Tento ozdobný palác ve stylu pagody je v rušném městě oázou klidu. Projdeme se po komplexu, zahradami a navštívíme zajímavou Stříbrnou pagodu, ve které je uložena sbírka soch buddhy, z nichž jedna je zdobena 9 584 diamanty a její podlaha je pokryta 5000 stříbrnými dlaždicemi. V neposlední řadě navštívíme nábřeží. Uděláme si krátkou procházku podél jedné z mála pěších zón v Phnom Penhu. Poté pokračujeme do hotelu River Home Boutique nebo podobného.

  Phnom Penh plavba s večeří
  (volitelné - obsaženo v Balíčku požitků) Nastupte s námi na palubu pohodlné výletní lodi a vydejte se na plavbu s večeří po řekách Mekong a Tonle Sap. Relaxujte na čerstvém vzduchu při výhledu na panoráma a nábřeží Phnom Penhu. Večer následuje menu složené z chutných asijských pokrmů, které přímo na palubě lodi uvaří tým mezinárodních šéfkuchařů. Přenocování v hotelu River Home Boutique nebo podobného.

  7. den: Phnom Penh – Saigon
  Dnes se po snídani v hotelu Giant vydáme Ibis autobusem do Saigonu (Ho Chi Minova města). Nejprve pojedeme minibusy na zastávku autobusů Giant Ibis a přestoupíme na něj. Poté, co dorazíme do Saigonu, na nás bude čekat vietnamský průvodce a řidič autobusu, kteří nás odvezou na hotel. Po check-inu následuje půldenní prohlídka města Saigon. Ho Chi Minovo město (Saigon) je tepající 7 milionová metropole, která je nejenom největší město ve Vietnamu, ale díky milionům motorek pohybujících se po městě je také doslova neustále v pohybu. Je také hlavním hospodářským centrem země. Navštívíme palác Znovusjednocení, budovu centrální pošty a katedrálu Notre Dame - ukázky francouzské koloniální architektury. Poté se vydáme co čínské čtvrti Cholon, kde navštívíme chrám Ba Thien Hau Pagode zasvěcený bohyni moří. Přespání v hotelu Nothern Saigon nebo podobném.

  8. den: Saigon
  Po snídani máte den ve vlastní režii. Můžete se zúčastnit celodenního nezapomenutelného výletu do oblasti delty řeky Mekong (volitelné - obsaženo v Balíčku výletů). Kolem 8. hodiny ranní se vydáme směrem na jih od Ho Chi Minova města k branám delty řeky Mekong. Tato oblast je známá jako „rýžová miska Vietnamu“, protože je nejúrodnějším regionem země a hlavním centrem produkce rýže a tropického ovoce. Nastupte na svou loď a prozkoumejte s námi tuto mohutnou řeku i její úzké kanály a získejte přehled o způsobu života místních lidí. Návrat do Saigonu pozdě odpoledne. Přespání v hotelu Nothern Saigon nebo podobném.

  9. den: Tunely Cu Chi a odjezd
  Po snídani pojedeme s průvodcem na výlet do Tunelů Cu Chi. Provedeme Vás skrze slavný tunelový systém, který vybudovali a používali příslušníci Národní fronty osvobození Jižního Vietnamu (Vietkong) během války ve Vietnamu. Tunelová síť je dlouhá asi 200 km a rozkládá se na tři úrovně v podzemí. Tím poskytuje pozoruhodný pohled na odhodlání, kuráž, utrpení a strach z války. Následuje transfer zpět do Saigonu. Večer Vás odvezeme na letiště v Saigonu a odletíte zpět domů (při rezervaci Balíčku transportů).

  10. den: Přílet do Prahy / Vídně
  S nezapomenutelnými dojmy přistanete dopoledne na letišti v Praze nebo Vídni.


  Důležité: Pro tento zájezd je vyžadován cestovní pas nebo průkaz totožnosti, který musí být platný po dobu 6 měsíců od data příjezdu. Budete potřebovat vízum. Víza nejsou zajišťovány ze strany CK Nikal. Každý klient si je musí individuálně vyřídit na ambasádě v Praze.
     
  Poznámka: Nákup místního zboží a služeb během výletů záleží na Vašem vlastním uvážení. Změna hotelu nebo programu není plánovaná, zůstává však vyhrazená. Rezervace probíhají podle obsazenosti termínů. Minimální počet účastníků na termín je 30 osob. O zrušení termínu z důvodu nenaplnění minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejméně 5 týdnů před odjezdem. Pokud bude zájezd zrušen důvodu nenaplnění minimálním počtem účastníků, zákazník nemá nárok na úhradu nákladů vzniklých v souvislosti s plánovanými prohlídkami (např. samostatně zakoupené vstupenky). Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.


  • 7x ubytování v osobně vybraných hotelech střední třídy ve dvoulůžkovém pokoji.
  • 7x snídaně - formou bufetu
  • Doprava v programu okružní cesty v komfortním klimatizovaném autobusu
  • Odborný NIKAL průvodce
  6 výletů v ceně:

  • Bangkok
  • Phnom Pen
  • Saigon
  • Siem Reap Bavet
  • Cu Chi Tunnels


  Bangkok - Wat Phra Kaew


  Saigon - katedrála Notre Dame


  Phnom Penh – Královský palác


  Chrám Bayon v Angkor Thom


  Pěstování rýže v deltě řeky Mekong

     
 • rezervace


   


  rezervace
 • rezervace

  rezervace
 • rezervace
  rezervace 
 
Spokojenost zákazníků
"velmi dobrá"
Celková známka: 1,48

Ohodnoťte nás >>

Zákaznický průzkum
proveden firmou Nikal s.r.o.

 
Námi ověřené pro Vás!
 • + spolehlivost
 • + přívětivost
 • + kompetence
 • + spokojenost zákazníků
 • ----------------------------
  = Celková známka: 1,48

 • Darujte nám také Vy svou důvěru!
Následujte nás na Facebooku!
 
Kontaktné údaje
 • NIKAL  s.r.o.
  Lesná 102
  671 02 Šumná

  Tel.: 515 265 515
 • Tel.: 800 880 847
  E-Mail: nikal@nikal.cz
 • NIKAL  s.r.o.
  Kotkova 710/3
  669 02 Znojmo
 •  
 •  IČO: 26276186
  Otvírací doba:
 • 08:00 - 16:30