Adresa
Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
  uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Parkování na letišti v hodnotě cca 1100 Kč
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Odborný průvodce
3 výlety
(hodnota za jeden výlet cca 900 Kč) Celkem cca 2700 Kč
 

ITÁLIE - KVĚTINOVÁ RIVIERA - CÔTE D‘AZUR
Kouzelná města a fascinující krajina!

  • 2022 IT Květinová Riviera     
   Dvoulůžkový pokoj s odletem z Bratislavy,
   Základná cena 3* a 4* hotely vč. snídaní


   • 26.10.2022 - 02.11.2022 (8 dnů)
    18.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2022 IT Květinová Riviera     
   Dvoulůžkový pokoj s odletem z Prahy,
   Základní cena 3* a 4* hotely vč. snídaní


   • 26.10.2022 - 02.11.2022 (8 dnů)
    18.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «

  Program zájezdu:

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  1. den: Přílet a prohlídka Milána
  Do Milána přiletíte letadlem pohodlně z Prahy nebo z Bratislavy. Zde vás bude očekávat náš průvodce. Náš týden plný poznávání krás Itálie zahájíme prohlídkou Milána a jeho nejznámějších pamětihodností. Dále cesta pokračuje do regionu Savona do našeho hotelu. Můžete se těšit na večeři v hotelu (při objednaném balíčku večeří), poté zde přenocujeme.

  2. den: Výlet lodí do Janova, Rapalla a Portofina! (fakultativní výlet
  Dnes se vydáte na nádherný výlet do Janova, Rapalla a Portofina (při rezervovaném balíčku výletů a požitků). Do Janova pojedeme cestou podél pobřeží. Po krátké prohlídce města budeme pokračovat do Rapalla, kde nastoupíme na výletní loď do Portofina. Po příjezdu do Portofina si prohlédneme toto malebné místo a poté se vrátíme zpět do hotelu.

  3. den: Výlet do Nice a Cannes!
  Dnes se společně podíváme do Francie. V Nice při prohlídce města navštívíme nejdůležitější památky podél přístavu. Budeme pokračovat do města Cannes, které je proslulé zejména svým každoročním filmovým festivalem. Než se večer vrátíme zpět do hotelu, tak i zde navštívíme nejdůležitější místa a památky.

  4. den: San Remo a Albenga!
  V San Remu společně s naším průvodcem navštívíme světoznámé historické centrum tohoto města. Po polední přestávce bude cesta pokračovat do Albenga, důležitého obchodního města za dob Římské říše. Během prohlídky města budete mít možnost poznat některá místa z této doby. Večer přijedeme s nezapomenutelnými dojmy zpět do hotelu.

  5. den: Dolceacqua & Monaco (fakultativní výlet)
  Dnes máte volný den nebo se s námi můžete vydat na cestu do Dolceacqua (při rezervovaném balíčku požitků a výletů). V tomto středověkém městečku se nejprve vydáme ke slavnému mostu: „Ponte Vecchio di Dolceacqua“, který vede přes řeku Nervia. Pokračovat budeme do starého města pod hradem Doria. Po obědě pokračuje naše cesta směrem do Monaka. V Monackém knížectví se nejprve vydáme ke knížecímu paláci, poté nás prohlídka zavede do historické části města a katedrály s hrobkami knížat z Monte Carla. Krátká návštěva světoznámého kasína na naší cestě samozřejmě nesmí chybět. Následuje cesta zpět do hotelu.

  6. den: Cinque Terre (fakultativní výlet)
  V rámci rezervovaného balíčku výletů a požitků se dnes podíváte do vesnice světového kulturního dědictví „Cinque Terre“. Zájemci si mohou udělat pěší výlet po „Cestě lásky“ do Monterosso. Poté se vrátíme do našeho hotelu kolem „Zálivu básníků".

  7. den: Turín (fakultativní výlet)
  Po snídani se dnes máte možnost podívat do Turína. Při prohlídce města vám náš průvodce ukáže náměstí Piazza San Carlo, Piazza Castello, Senát Italského Parlamentu a mnoho dalšího. Před návratem do hotelu budete mít odpoledne dostatek času na nákupy.

  8. den: Návrat
  Po snídani vás náš autobus zaveze zpět na letiště v Miláně, odkud se letadlem vrátíte pohodlně zpět na letiště v Praze nebo v Bratislavě.


  Důležité: Pro tento zájezd je vyžadován průkaz totožnosti či cestovní pas platný minimálně 3 měsíce po návratu.

  Poznámka: Nákup místního zboží a služeb během výletů záleží na Vašem vlastním uvážení. Změna hotelu nebo programu není plánovaná, zůstává však vyhrazená. Rezervace probíhají podle obsazenosti termínů. Minimální počet účastníků na termín je 20 osob. O zrušení termínu z důvodu nenaplnění minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejméně 5 týdnů před odjezdem. Pokud bude zájezd zrušen důvodu nenaplnění minimálním počtem účastníků, zákazník nemá nárok na úhradu nákladů vzniklých v souvislosti s plánovanými prohlídkami (např. samostatně zakoupené vstupenky). Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.


  • Z páteční let z Prahy nebo Bratislavy do Milána
  • Transfer letiště – hotel – letiště
  • Po dobu Vaší cesty bezplatné parkování na letišti v Praze nebo v Bratislavě (nutné hlásit předem)
  • 7 nocí v hotelech střední třídy
  • 7 x snídaně – formou bufetu v hotelu
  • Odborný, česky mluvící NIKAL průvodce
  3 výlety v ceně:

  • Výlet do Nice a Cannes
  • Výlet do San Remo a Albenga
  • Prohlídka Milána


  Côte d´Azur - Francouzská riviéra
  Kasíno Monaco
  Portofino

     

 • rezervace

   

  rezervace
 • rezervace

  rezervace
 • rezervace
  rezervace