Adresa
Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
  uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Kvalitní dárky
v hodnotě 1400 Kč
Parkování na letišti v hodnotě cca 1100 Kč
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Odborný průvodce
2 výlety
(hodnota za jeden výlet cca 1400 Kč) Celkem cca 2800 Kč
 

SAE - DUBAJ & RAS AL KHAIMAH
Slunce a zábava ve Spojených arabských emirátech!

  • 2022 DXB Dubai & Ras Al Khaimah     
   Dvoulůžkový pokoj vč. balíčku transportů z Prahy,
   Základní cena 4* hotely včetně snídaně


   • 16.07.2022 - 23.07.2022 (8 dnů)
    21.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2022 DXB Dubai & Ras Al Khaimah     
   Dvoulůžkový pokoj vč. balíčku transportů z Vídně,
   Základní cena 4* hotely včetně snídaně


   • 16.07.2022 - 23.07.2022 (8 dnů)
    24.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «

  Program zájezdu:

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  1. den: Příjezd na letiště!
  Přijedete pohodlně vlastním autem na letiště. NIKAL již zaplatil za parkovací místo po celou dobu Vaší cesty (na vyžádání). Po odbavení začíná Váš let s renomovanou leteckou společností z Prahy/Vídně do Dubaje. Užijte si noční let a druhý den v ranních hodinách dorazíte do Dubaje.

  2. den: Přílet do Dubaje
  Po příletu na dubajské letiště Vás bude v příletové hale čekat průvodce. Přivítá Vás a následně doprovodí do nově otevřeného hotelu Hampton by Hilton Marjan Islan Beach Resort na pláži při městě Ras al Khaimah, kde zůstanete ubytovaní další 4 noci. Následuje schůzka s průvodcem, který Vám představí všechny možnosti a poskytne Vám detailní organizační informace. Zbytek dne je volný a můžete si jej užít na hotelové pláži.

  3.-5. den: Ras Al Khaimah - volné dny, nebo fakultativní výlety
  Po snídani si můžete užívat volna na pláži, nebo se zúčastnit volitelného výletu s místním průvodcem.
  Odpolední fakultativní výlet: Půldenní výlet do pouštního safari s BBQ večeří:
  Díky tomuto výletu máme možnost poznat poušť během několika hodin. Začínáme pohodlným usazením do jeepu a vydáme se na cestu pouští přes písečné duny. Čeká nás zážitková jízda nahoru a dolů po velkých dunách. Trasa vede do kempu, který je zasazen do klidné enklávy a speciálně nazdobený do autentického stylu arabského prostředí. Následuje už jen relax a posezení pod hvězdnou oblohou. Obklopeni budeme majestátními písečnými dunami, které září zapadajícím sluncem. Dalším bodem programu je luxusní grilování v arabském stylu - v ceně výletu máte šťavnaté čerstvé maso a saláty, rovněž budou podávány nealkoholické nápoje. Po večeři si můžete užít vodní dýmku, nebo relaxovat pod úžasnou hvězdnou oblohou... Nebo si můžete užít vystoupení krásné břišní tanečnice doprovázené arabskou hudbou. Budete překvapeni, kolik lidí se během jejího vystoupení přidá na parket!

  6. den: Moderní Dubaj
  Snídaně v hotelu a odhlášení z hotelu. Uděláme si výlet do moderní části města, kde objevíme společnost a technologie, které obklopují toto slunné futuristické město. Začínáme Dubai Marinou
  - část města u kanálu, postavené na břehu Perského zálivu. Později uvidíme i Burj al Arab - ve svém relativně krátkém působení na dubajském pobřeží tento legendární a symbolický hotel přilákal mezinárodní pozornost. Byl označen jako jeden z nejfotografovanějších míst na světě a rovněž patří mezi nejluxusnější hotely na světě. V noci je osvětlen choreografickým osvětlením představujícím vodu a oheň. Burj Al Arab je zkrátka opravdu ikonický, inspirativní a velmi působivý. Poté přijedeme k Palm Jumeirah, což je uměle vytvořený ostrov ve tvaru palmy, označovaný za 8. div světa. Tento ostrov si projedeme a podíváme se blíže na jeho tematický butik, úžasné hotely, vilky a bytové domy. Taktéž uvidíme jeden z ikonických hotelů Dubaje - Atlantis The Palm. Čeká nás cesta zpět do centra města a zastavujeme v Dubai Mall vedle nejzajímavějšího místa Dubaje - Burj Khalifa, což je se svými 828 metry nejvyšší budova na světě. Nyní máte volný čas na nakupování, nebo se můžete vydat „Na vrchol“ (fakultativní), což je výjezd na 124. podlaží, které nabízí 360° panoramatický výhled. Nezapomenutelný zážitek! Přenocování v hotelu v Dubaji.
  Večerní fakultativní program: Dubaj v noci
  Když slunce zapadá, mění toto město svou tvář na kouzelnou říši divů. Užijte si legendární show magické fontány s působivou hudbou a světelnou show vedle nákupního centra Dubai Mall. Poté si užijeme procházku po Medinat Jumeirah Resort s architekturou jako v pohádce Tisíc a jedna noc. Také zde máme ideální příležitost na vyfocení osvětleného hotelu Burj al arab.

  7. den: Tradiční Dubaj
  Dnes objevujeme tradiční část a začátky města. Toto město, které vzniklo na bývalé poušti, je bezpochyby nejvyhledávanějším cílem Středního východu. Naše cesta nás zavede do staré čtvrti Bastakiya, kde uvidíme klasické domy s větrnými věžemi. Tyto věže používali místní lidé na ochlazování před vynálezem klimatizace: věže zachycovaly vánek větru ochlazovaly domy. Dále se zastavíme se ve Fort Al Fahidi. Zde najdeme muzeum, které uchovává minulost města se všemi fázemi jeho vývoje. Budeme pokračovat Abrou - tradiční lodí, kterou přeplujeme do nové části města.
  Volitelný večerní program: Plavba Dhow Cruise v Dubai Marina
  Čeká nás romantický večer na tradiční lodi, která bude krásně nazdobená a příjemně osvětlená. Necháme se hýčkat arabskou pohostinností a užijeme si rozmanitou nabídkou lahodného jídla, které bude podávané formou bufetu. Historie tohoto typu lodě sahá až do časů rybolovu a obchodování s perlami. Užijte si panoramatické výhledy na panoramata města a svěžest večerního mořského vánku. Později večer následuje transfer autobusem na letiště Dubaj a čeká Vás noční let zpět domů do Evropy.

  8. den: Přílet domů
  S nezapomenutelnými zážitky přistanete na letišti v Praze či ve Vídni.


  Důležité: Pro tuto cestu potřebujete platný pas vydaný po roce 2002, který je platný ještě minimálně 6 měsíců po návratu z dovolené!

  Poznámka: Nákup místního zboží a služeb během výletů záleží na Vašem vlastním uvážení. Změna hotelu nebo programu není plánovaná, zůstává však vyhrazená. Rezervace probíhají podle obsazenosti termínů. Minimální počet účastníků na termín je 20 osob. O zrušení termínu z důvodu nenaplnění minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejméně 5 týdnů před odjezdem. Pokud bude zájezd zrušen důvodu nenaplnění minimálním počtem účastníků, zákazník nemá nárok na úhradu nákladů vzniklých v souvislosti s plánovanými prohlídkami (např. samostatně zakoupené vstupenky).


  • 4 noci v nově otevřeném 4* hotelu Hampton by Hilton Marjan Island na pláži Ras Al Khaimah (nebo v podobném)
  • 1 noc v 4* hotelu Hampton by Hilton Dubai International Airport v Dubaji (nebo v podobném)
  • 5x snídaně - formou bufetu
  • Doprava v programu okružní cesty v komfortním klimatizovaném autobusu
  • Odborný NIKAL průvodce
  2 výlety v ceně:
  • výlet „Moderní Dubaj“
  • výlet „Klasická Dubaj“


  Burj Khalifa
  Plavba Dhow Cruise
  Pouštní safari

     

 • rezervace


   


  rezervace
 • rezervace

  rezervace
 • rezervace
  rezervace