Adresa
Pokud máte slevový kupón, vložte ho zde
  uvidíte speciální ceny a slevy určené jen pro Vás.
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Kvalitní dárky
v hodnotě 1400 Kč
Parkování na letišti v hodnotě cca 1000 Kč
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Místní průvodce při příletu
3 výlety
(hodnota za jeden výlet cca 900 Kč) Celkem cca 2700 Kč
 

THAJSKO - OSTROVY A BANGKOK
BANGKOK • KO PHANGAN KO SAMUI • KANCHANABURI


 •    THAJSKO - zážitkový a pobytový zájezd!

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  1. den: Cesta do Bangkoku
  Dopravte se pohodlně vlastním autem na letiště. NIKAL za Vás již zaplatil parkovací místo pro celou dobu Vašeho zájezdu (při zarezervovaném Balíčku transportů). Odpoledne se letecky vydáte z Prahy nebo Vídně do Bangkoku, kam přiletíte odpočatí na druhý den brzy ráno.

  2. den: Přílet do Bangkoku - vodopád Pa la - Hua Hin
  Na letišti Vás přivítá Váš průvodce a pomůže Vám s formalitami po příletu. Poté se vydáte v klimatizovaném autobusu do Hua Hin. Po příjezdu bude zbytek dne ve Vaší režii. Odpoledne máte možnost výletu ke světoznámému vodopádu Pa la uprostřed deštného pralesa (fakultativní - podle klimatických podmínek). Následuje přenocování v Loligo Hua Hin Resortu nebo srovnatelném hotelu.

  3. den: Hua Hin - Chumphon - Ko Phangan
  Po snídani pokračujeme dále. Minivany pojedeme do Chumphonu, kde nastoupíme do vysokorychlostního katamaránu a dopravíme se jím na ostrov Ko Phangan. Poté se ihned ubytujeme v plážovém resortu, kde strávíme následující dvě noci. Přenocování na Ko Phanganu, v Havana Beach Resort nebo podobném.

  4. den: Ko Phangan - den na pláži
  Dnešní den strávíme pouze na pláži relaxováním a koupáním v moři. Užívejte si pohodlí Vašeho plážového hotelu a nechejte se rozmazlovat thajskými masážemi a čerstvými koktejly! Přenocování na Ko Phanganu, v Havana Beach Resortu nebo podobném.

  5. den: Ko Phangan - Ko Samui
  Po snídani pojedeme autobusem do Thong Sala, kde na nás již čeká katamarán do Ko Samui. Po příjezdu na Ko Samui následuje cesta do plážového hotelu, kde strávíme následující tři noci. Přenocování na ostrově Ko Samui v Chaweng Cove Beach Resortu nebo srovnatelném.

  6. den: Ko Samui - poznávání ostrova
  Dnešní den máte ve vlastní režii. Nabízíme možnost poznávacího výletu po ostrově Ko Samui (zahrnuto v Balíčku výletů). Uvidíme mimo jiné Chrám velkého Buddhy, skály Hin Ta („dědeček“), mumifikovaného mnicha, vodopád Namuang a město Nathon. Ubytování na Ko Samui v Chaweng Cove Beach Resortu nebo srovnatelném.

  7. den: Ko Samui - motorovým člunem do světa ostrovů
  Dnešní den můžete opět využít k relaxaci a odpočinku. Možnost výletu motorovým člunem do parku Ang Thong, jediněčného světa ostrovů. Nechejte se okouzlit tyrkysovým mořem, ze kterého vystupují stovky malých ostrůvků. Přenocování na Ko Samui, Chaweng Cove Beach Resortu nebo srovnatelném.

  8. den: Ko Samui - Chumphon - Bang Saphan
  Po snídani se rozloučíme s ostrovem snů a opět poplujeme vysokorychlostním katamaránem zpět na pevninu. Po příjezdu pojedeme autobusem do Bang Saphan. Po cestě se zastavíme na plantáži kokosových ořechů a navštívíme Wat Tang Sai, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled. Přenocování v Bang Saphan, v Baan Grood Arcadia Resortu & Spa nebo srovnatelném.

  9. den: Bang Saphan - Kanchanaburi
  Po snídani nás cesta zavede do Kanchanaburi. Po cestě navštívíme Ratchaburi a jeho slavné hrnčířské dílny, kde se keramika stále zdobí ručně. Po příjezdu do Kanchanaburi navštívíme válečný památník, válečné muzeum a samozřejmě „Most přes řeku Kwai“, který se proslavil stejnojmenným filmem. Přenocování ve Felix Resortu v Kanchanaburi nebo srovnatelném.

  10. den: Kanchanaburi - Erawan - Bangkok
  Dnes se vydáme do národního parku Erawan a ke stejnojmenného vodopádu. Po příjezdu půjdeme pěšky po přírodní stezce pod vodopády. Budeme obdivovat jedinečnou krásu deštného pralesa a jeho obrovských stromů. Zde uděláme zastávku na koupání, odpočineme si a zaplaveme si ve smaragdově zeleném jezeře. Pak pokračujeme do Bangkoku, kde strávíme další 3 noci. Přenocování v Bangkoku, v X2 Vibe Bangkok Sukhumvit nebo srovnatelném hotelu.

  11. den: Bangkok - chrámy & Grand Palace
  Dnešní den je opět ve Vaší vlastní režii. Možnost poznávacího výletu do Královského paláce a třech nejkrásnějších chrámů světové metropole (v balíčku výletů). Navštívíme Wat Traimit, Wat Pho a Wat Phra Kaew a poté se vydáme do Královského paláce, kde budeme obdivovat jedinečnou thajskou architekturu. Přenocování v Bangkoku.

  12. den: Bangkok - klongy
  Dnešní den máte ve vlastní režii. Případně se k nám připojte  (v Balíčku výletů) na plavbu po řece Chao Phraya a jejími kanály (klongy) v tradičních thajských loďkách. Bangkokské vodní uličky jsou jedinečnou atrakcí. Malé kanály podél řeky tvoří jedinečnou síť vodních cest skrze thajskou metropoli. Poté navštívíme Wat Arun neboli Chrám úsvitu. Přenocování v Bangkoku.

  13. den: Cesta zpět
  Užijte si poslední den v Bangkoku předtím, než nás večer autobus odveze na letiště (při zarezervovaném Balíčku transportů). Poté následuje let zpět do Prahy nebo Vídně.

  14. den: Přílet do Prahy / Vídně
  Po nočním letu se probudíte opět v Praze nebo Vídni s novými nezapomenutelnými vzpomínkami (při zarezervovaném Balíčku transportů).


  Důležité: Pro tento zájezd je vyžadován cestovní pas nebo průkaz totožnosti, který musí být platný po dobu 6 měsíců od data příjezdu.

  Poznámka: Nákup místního zboží a služeb během výletů záleží na Vašem vlastním uvážení. Změna hotelu nebo programu není plánovaná, zůstává však vyhrazená. Rezervace probíhají podle obsazenosti termínů. Minimální počet účastníků na termín je 30 osob. O zrušení termínu z důvodu nenaplnění minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejméně 5 týdnů před odjezdem. Pokud bude zájezd zrušen důvodu nenaplnění minimálním počtem účastníků, zákazník nemá nárok na úhradu nákladů vzniklých v souvislosti s plánovanými prohlídkami (např. samostatně zakoupené vstupenky). Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.


  • 11 x ubytování v dobrých 4* hotelechv dvoulůžkovém pokoji.
  • 11 x snídaně - formou bufetu
  • Okružní zájezd podle programu v moderním, klimatizovaném autobusu
  • Plavba trajektem z Hua Hin do Ko Phangan
  • Plavba trajektem z Ko Phangan do Ko Samui
  • Plavba trajektem z Ko Samui do Chumphon
  • Odborný NIKAL průvodce

  3 výlety v ceně:

  • Bang Saphan
  • Kanchanaburi
  • Erawan


  Ostrovy snů čekají na Vás!


  Národní park Erawan


  Jemné pískové pláže


  Bangkok v noci

     
 • rezervace


   


  rezervace
 • rezervace

  rezervace
 • rezervace
  rezervace 
 
Spokojenost zákazníků
"velmi dobrá"
Celková známka: 1,48

Ohodnoťte nás >>

Zákaznický průzkum
proveden firmou Nikal s.r.o.

 
Námi ověřené pro Vás!
 • + spolehlivost
 • + přívětivost
 • + kompetence
 • + spokojenost zákazníků
 • ----------------------------
  = Celková známka: 1,48

 • Darujte nám také Vy svou důvěru!
Následujte nás na Facebooku!
 
Kontaktné údaje
 • NIKAL  s.r.o.
  Lesná 102
  671 02 Šumná

  Tel.: 515 265 515
 • Tel.: 800 880 847
  E-Mail: nikal@nikal.cz


 
 •  
 •  IČO: 26276186
  Otvírací doba:
 • 08:00 - 16:30