Adresa
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Kvalitní dárky
v hodnotě 1400 Kč
Parkování na letišti v hodnotě cca 1450 Kč
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Odborný průvodce
9 výletů a prohlídek
v hodnotě  cca 8100 Kč
 

USA: FLORIDA A JIŽNÍ STÁTY
MIAMI • TAMPA • NEW ORLEANS • ORLANDO • DAYTONA BEACH

  • 2019 USA Florida   
   Dvoulůžkový pokoj bez letecké dopravy, Základní cena vč. snídaně a ubytování

   • 05.11.2019 - 17.11.2019 (13 dnů)
    41.990 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2019 USA Florida     
   Dvoulůžkový pokoj s balíčkem transportů z Prahy, Základní cena vč. snídaně a ubytování

   • 05.11.2019 - 17.11.2019 (13 dnů)
    59.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2019 USA Florida     
   Dvoulůžkový pokoj s balíčkem transportů z Vídně, Základní cena vč. snídaně a ubytování

   • 05.11.2019 - 17.11.2019 (13 dnů)
    59.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «

  USA - Florida a jižní státy

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  1. den: Let do Miami, Florida
  Dopravte se pohodlně vlastním autem na letiště Praha / Vídeň. NIKAL už zaplatil za parkování po celou dobu zájezdu! Dopoledne poletíte z Prahy / Vídně do Miami s renomovanou leteckou společností (při zarezervovaném Balíčku transportů). Po příletu a pasové kontrole na Vás bude čekat náš průvodce a odveze Vás do hotelu, kde budete mít zbytek dne ve vlastní režii. Přenocování v Miami.

  2. den: Miami a Fort Myers
  Po snídani začíná objevování. Za pouhých sto let Miami vyrostla z mangrovových bažin do velkého multikulturního města se světově proslulými plážemi, nezapomenutelným nočním životem a latinskoamerickým šmrncem. Začínáme s půldenní panoramatickou prohlídkou města; Downtown, Little Havana, Coconut, Grove, Coral Gables, South Beach to vše patří mezi místa, která uvidíte. Poté máme volný čas na oběd a odpoledne se vydáme do Fort Myers. Následuje panoramatická jízda po městě a ubytování ve Fort Myers.

  3. den: Z Fort Myers do Tampy
  Po snídani se vydáme do Sarasoty, která je známá svým jemným pískem a mělkými vodami. Zastavíme se u St. Armands Circle. Po krátké návštěvě Sarasoty pokračujeme do St. Petersburgu - „Sunshine City“. Prozkoumáme centrum města. Muzeum Dalího a historické muzeum patří k místům, které navštívíme. Naším posledním cílem je Tampa. Po překročení Old Tampa Bay dorazíme do města. Navštívíme floridské akvárium a centrum města. Poslední zastávka bude ve čtvrti Ybor, kde přenocujeme.

  4. den: Z Tampy do Panama City
  Po snídani se vydáme do Tallahassee, hlavního města Floridy. Navštívíme mimo jiné Florida State Capitol, Donald L. Trucker Civic Center, Muzeum historie Floridy a další pamětihodnosti tohoto hlavního města. Odpoledne pokračujeme do Panama City, města na pláži v Mexickém zálivu. Zastavíme u Panama Pier Park Mall, kde budeme mít čas na nakupování, koupání a návštěvu restaurací. Přenocování v Panama City.

  5. den: Z Panama City přes Pensacolu do Biloxi
  Po snídani pokračujeme do Pensacoly, nejstarší evropské osady v USA. Navštívíme historické centrum a poté se vydáme do Biloxi, které je známé pro svá kasína. Po příjezdu následuje check-in v hotelu a přenocování v Biloxi.

  6. den: Biloxi & New Orleans
  Po snídani nás čeká krátká jízda do New Orleans, známé také jako Louisiana City, které leží na jedné z největších amerických řek, Mississippi. Navštívíme Francouzskou a Zahradní čtvrť, kde se seznámíme s typickou architekturou New Orleansu. Následuje check-in na hotelu a zbytek dne využijte dle libosti. Možnost zúčastnit se přístavní Jazz Cruise na palubě parníku s živou jazzovou hudbou a obědem (zahrnuto v Balíčku výletů). Přenocování v New Orleans.

  7. den: Z New Orleans do Montgomery
  Snídaně v hotelu. Pak máte čas na odpočinek, než se odpoledne pojede do Montgomery. Přejedeme přes most Pontchartrain, nejdelší most nad vodní hladinou v USA, který je 38 km dlouhý. Po příjezdu do Montgomery, hlavního města státu Alabama, absolvujete prohlídku centra města a návštěvu Alabama State Capitol. Poté se ubytujeme v našem hotelu a strávíme noc v Montgomery.

  8. den: Z Montgomery do Savannah
  Po snídani se vydáme do Savannah v Georgii. Navštívíme staré město, které je díky velkému množství městské zeleně a zrekonstruovaných domů považováno za jedno z nejkrásnějších v USA. Pak následuje check-in v hotelu a přenocování v Savannah.

  9. den: Ze Savannah přes Daytona Beach do Orlando, Florida
  Dnes je toho hodně k objevování. Po snídani se vydáme do St. Augustine, které je známé svou španělskou koloniální architekturou. Prozkoumáme staré město a Castillo de San Marcos (vstup do Castillo San Marcos je již zahrnut v ceně zájezdu). Poté budeme pokračovat na jednu z nejznámějších pláží v USA - Daytonna Beach, místo slavného závodu Nascar Daytona 500. Po příjezdu do Orlanda se ubytujeme v hotelu. Večer máte možnost zúčastnit se (v rámci Balíčku výletů) jedinečné noční procházky Orlandem.

  10. den: Zpět do Miami
  Po snídani se vydáme zpět do Miami. Po cestě se zastavíme v Orlando Outlet store, kde budete mít možnost nakoupit značkové zboží za výhodné ceny. Po příjezdu do Miami následuje check-in v hotelu a přenocování.

  11. den: Objevování Miami
  Dnešní den je ve Vaší režii! Můžete se zúčastnit dvou výletů, které jsou obsaženy v Balíčku výletů. Dopoledne začíná Millionaire‘s Row Cruise. Jedná se o plavbu lodí s výhledem na panoráma Miami, Miami Beach, Fisher Island a Millionaire‘s Row (domov slavných a bohatých). Odpoledne pojedeme do Everglades, bažinaté oblasti Floridy, kde budeme pozorovat bohatou faunu a flóru této jedinečné oblasti z loďky. Poté pokračujeme na aligator wrestling a odtud zpět do Miami. Následuje přenocování v Miami.

  12. den: Miami - volný den a cesta zpět domů!
  Dopoledne využijte dle své libosti. Odpoledne následuje transfer na letiště v Miami, odkud pozdě odpoledne / k večeru odletíte s nezapomenutelnými zážitky zpět do Evropy (při zarezervovaném Balíčku transportů).

  13. den: přílet do Vídně / Prahy
  Po nočním letu se probudíte plní nových vzpomínek opět v Praze nebo ve Vídni.


  Pro tuto cestu potřebujete biometrický cestovní pas s platností minimálně 6 měsíců po návratu domů.

  Pozor: Pro cestování do USA musí mít občané České republiky platnou registraci ESTA. Tento dokument si můžete obstarat na internetové stránce ESTA: https:// esta.cbp.dhs.gov Občané dalších národností, informujte se prosím na Vašem velvyslanectví ohledně aktuálních pravidel pro USA. Pro zajištění tohoto dokumentu je cestující zodpovědný sám!

  Jako platební prostředek na cestě po USA doporučujeme našim klientům kreditní kartu.

  Poznámka: Změny v oblasti letu, hotelů a programu nejsou plánovány zůstávají však vyhrazeny. Realizace zájezdu je podmíněna dosažením minimálního počtu 30 účastníků. O zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejpozději 5 týdnů před jeho zahájením. Při zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků, nemá zákazník právo na náhradu nákladů, které v souvislosti s plánovaným zájezdem vynaložil (například samostatně zakoupené letenky). Ceny za osobu v Kč ve dvoulůžkovém pokoji. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.


  • 11x ubytování v osobně vybraných hotelech střední třídy ve dvoulůžkovém pokoji.
  • 11x kontinentální snídaně
  • Odborný NIKAL průvodce

  9 výletů a prohlídek
  již v ceně zájezdu!

  • Včetně vstupu do pevnosti Castillo San Marcos.


  Panoráma Miami


  Times Square ve Fort Myers


  Everglades


  Orlando


  New Orleans

     
 • rezervace

   

  rezervace
 • rezervace

  rezervace
 • rezervace
  rezervace 
 
Spokojenost zákazníků
"velmi dobrá"
Celková známka: 1,48

Ohodnoťte nás >>

Zákaznický průzkum
proveden firmou Nikal s.r.o.

 
Námi ověřené pro Vás!
 • + spolehlivost
 • + přívětivost
 • + kompetence
 • + spokojenost zákazníků
 • ----------------------------
  = Celková známka: 1,48

 • Darujte nám také Vy svou důvěru!
Následujte nás na Facebooku!
 
Kontaktné údaje
 • NIKAL  s.r.o.
  Lesná 102
  671 02 Šumná

  Tel.: 515 265 515
 • Tel.: 800 880 847
  E-Mail: nikal@nikal.cz
 • NIKAL  s.r.o.
  Kotkova 710/3
  669 02 Znojmo
 •  
 •  IČO: 26276186
  Otvírací doba:
 • 08:00 - 16:30