Adresa
ZDARMA U NIKALU
 
Bezplatná linka k nám
Kvalitní dárky
v hodnotě 1400 Kč
Parkování na letišti v hodnotě cca 1500 Kč
 

V CENĚ ZÁJEZDU
 
Odborný průvodce
pestrý okružní program
v hodnotě  cca 19000 Kč
 

USA: ZÁPADNÍ POBŘEŽÍ
LOS ANGELES • GRAND CANYON • LAS VEGAS • SAN FRANCISCO

  • 2019 USA Westcoast   
   Dvoulůžkový pokoj bez letecké dopravy, Základní cena vč. snídaně a ubytování

   • 08.10.2019 - 21.10.2019 (14 dnů)
    44.990 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2019 USA Westcoast     
   Dvoulůžkový pokoj s balíčkem transportů z Prahy, Základní cena vč. snídaně a ubytování

   • 08.10.2019 - 21.10.2019 (14 dnů)
    62.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «
  • 2019 USA Westcoast     
   Dvoulůžkový pokoj s balíčkem transportů z Vídně, Základní cena vč. snídaně a ubytování

   • 08.10.2019 - 21.10.2019 (14 dnů)
    62.980 Kč za osobu
    Vybrat termín  
    «

  USA - Západní pobřeží

   

  Cena zájezdu zahrnuje:


  1. den: Let do Los Angeles / USA
  Dopravíte se vlastním autem na letiště Praha nebo Vídeň. Parkování po celou dobu zájezdu jsme již za Vás zaplatili. Po příletu na letiště v Los Angeles Vás přivítá průvodce, následuje transfer do hotelu poblíž Los Angeles (při objednaném balíčku transportů).

  2. den: Los Angeles – Laughlin
  Po snídani začínáme půldenní prohlídkou Los Angeles. Město andělů je druhé největší měs-to ve Spojených státech. Beverly Hills, Sunset Boulevard, Rodeo Drive, Hollywood, Graumanovo Čínské divadlo, Downtown. Zde žije velké množství filmových hvězd, producenti, režiséři a herci. Mnoho mladých lidí sem přijede splnit si své sny a nastartovat svou kariéru v Hollywoodu. V Beverly Hills zažijete oslnivou atmosféru světa luxusu. Slavný Rodeo Drive, nákupní místo hvězdy a hvězdiček, s modely nejznámějších návrhářů. Palmami lemovaný Sunset Boulevard ve světově proslulém filmovém městě Hollywood, chodník slávy s otisky bot a rukou filmových hvězd. Poté půjdeme do pouště do Laughlinu v Nevadě se zastávkou u slavné Bagdádské kavárny. Příjezd do Laughlin (Mini Las Vegas). Ubytování v blízkosti Laughlin.

  3. den: Laughlin – Grand Canyon – Flagstaff
  Snídaně. Odjezd směrem k Grand Canyonu přes Kingman. Poté pokračujeme k Seligmanovi, malé místo, které zachovává krásu staré Route 66. Odpoledne uvidíte majestátní krásu Grand Canyonu, samozřejmě uděláme i několik fotozastávek na řece Colorado a Painted Desert. Ubytování v Flagstaffu.

  4. den: Flagstaff – Monument Valley
  Snídaně. Dnes navštívíme další přírodní zázrak - Monument Valley - místo z mnoha známých filmů, které je charakteristické množstvím červených pískovcových skalních útvarů. Zastavíme se u vchodu do návštěvnického centra kde si můžete vychutnat nádherný výhled na Mittens & Merrick Butte. Pak to pokračujeme k jezeru Powell. Zde budete mít možnost zúčastnit se Letu nad Lake Powell a Rainbow Bridge. (není v ceně zájezdu). Poté pojedeme k mohutné přehradě Glen Canyon Dam, druhé nejvyšší betonové klenbě na řece Colorado. Odtud si můžete vychutnat pohled na impozantní Lake Powell Lake, jedné z největších zásobáren vody v USA. Přenocování v Kanab nebo Page.

  5. den: Kanab – Bryce Canyon – Las Vegas
  Snídaně. Naše cesta pokračuje přes stát Utah. Navštívíme národní park Bryce Canyon, přírodní divadlo, kde uvidíte barevný svět pískovcových věží a cimbuří. Odpoledne jedeme do Las Vegas. Zde máte příležitost zúčastnit se výletu „Las Vegas v noci“ (volitelný - zahrnutý v Balíčku výletů). Přenocování v Las Vegas.

  6. den: Las Vegas - volný čas nebo výlet do Valley of Fire
  Snídaně. Dnes objevíte jedno z nejkrásnějších měst na světě, hlavní město Las Vegas. Kromě prvotřídních obchodů, kasin, báječných hotelů s tisíci zářivými světly a Broadway caliber shows. Můžete snadno projít slavnou „Strip“ a navštívit zde úžasné památky, nebo nakupovat v designérských prodejnách. Máte možnost účastnit se exkurze do Valley of Fire (volitelné - zahrnuto v Balíčku výletů).

  7. den: Las Vegas – Death Valley – Bakersfield
  Po snídani cesta do Death Valley - údolí smrti. Údolí smrti je jedním z nejžhavějších míst na Zemi a nejhlubším bodem západní zeměkoule. Údolí dostalo jméno po zlatokopech, kteří zde zemřeli. Zastavíme se u Furnace Creek Ranch. Zde prožijete opravdovou atmosféru západu s kovboji. Přenocování v Bakersfieldu.

  8. den: Sequoia & Kings Canyon Bakersfield
  Snídaně. Dnes navštívíte národní park Sequioa v Kalifornii, jeden z nejkrásnějších v USA. Obrovské hory, hluboké rokle a největší stromy světa (např. mamutové stromy) přivodí pocit, jako bychom byli v zemi obrů. Odpoledne pojedeme do oblasti Modesto, kde se ubytujete v hotelu.

  9. den: Modesto – San Francisco
  Po snídani pojedeme do San Franciska. Během prohlídky města uvidíte nejdůležitější památky, Union Square, Čínskou čtvrť, Nob Hill a Russian Hill, Golden Gate Park, most Golden Gate, rybářský přístav. Jeden z hlavních míst je Golden Gate Park a Golden Gate Bridge. Visutý most o délce 2737 m s červenými sloupy spojuje San Francisco s Marin Headlands. Odpoledne a večer máte volný čas nebo využijete možnost výletu do legendární věznice Alcatraz a zažijete také San Francisco v noci (volitelné - v Balíčku výletů). Přenocování v San Franciscu.

  10. den: San Francisco – Pacific Coast – Lompoc / Santa Maria
  Po snídani opustíme San Francisko do Monterey Peninsula, známého místa s nádhernými domy a krásnými plážemi. V Monterey navštívíte Fisherman‘s Wharf a Cannery Row, známou pobřežní ulici s mnoha butiky a bary. Naší další zastávkou je okouzlující malé měs-to Carmelby-the-Sea, které je známé svými malebnými domy a jedinečnými obchody. Odpoledne jedeme do Lompoc / Santa Maria.

  11. den: Lompoc – Santa Barbara – Malibu Beach – Santa Monica – Los Angeles
  Posíleni snídaní pojedeme směr Santa Barbara, známá jako americká riviéra s promenádami a plážemi s bílým pískem. Odpoledne se vydáme na Malibu Beach a Santa Monika Peer v Los Angeles. Přenocování v Los Angeles.

  12. den: Los Angeles – San Diego
  Den můžete využít dle libosti. Možnost výletu do jednoho z nejkrásnějších měst Ameriky - San Diega (zahrnut v Balíčku výletů). Navštívíme centrum města, Staré město, Gaslamp Quarter, Bilbao Park, Coronado Island a Point Loma. Přenocování v Los Angeles.

  13. den: Odlet domů
  (Při objednaném balíčku transportů) Snídaně. Volný čas a transfer na letiště.

  14. den: Přílet do Prahy nebo Vídně
  S nezapomenutelnými dojmy přiletíte do Prahy nebo do Vídně.


  Pro tuto cestu potřebujete biometrický cestovní pas s platností minimálně 6 měsíců po návratu domů.

  Pozor: Pro cestování do USA musí mít občané České republiky platnou registraci ESTA. Tento dokument si můžete obstarat na internetové stránce ESTA: https:// esta.cbp.dhs.gov Občané dalších národností, informujte se prosím na Vašem velvyslanectví ohledně aktuálních pravidel pro USA. Pro zajištění tohoto dokumentu je cestující zodpovědný sám!

  Jako platební prostředek na cestě po USA doporučujeme našim klientům kreditní kartu.

  Poznámka: Změny v oblasti letu, hotelů a programu nejsou plánovány zůstávají však vyhrazeny. Realizace zájezdu je podmíněna dosažením minimálního počtu 30 účastníků. O zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků bude zákazník informován nejpozději 5 týdnů před jeho zahájením. Při zrušení zájezdu z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků, nemá zákazník právo na náhradu nákladů, které v souvislosti s plánovaným zájezdem vynaložil (například samostatně zakoupené letenky). Ceny za osobu v Kč ve dvoulůžkovém pokoji. Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku.


  • 12x ubytování v osobně vybraných hotelech střední třídy ve dvoulůžkovém pokoji.
  • 12x kontinentální snídaně
  • Odborný NIKAL průvodce

  Kompletní okružní program v ceně!

  • Po Vašem příletu v Los Angeles Vás srdečně přivítá náš průvodce. Všechny transfery jsou v klimatizovaných autobusech.


  Americká továrna na sny!


  San Francisco - často oznáčovano jako nejkrásnější město světa


  Glen Canyon - přehrada


  Las Vegas - hlavní město hazardu


  Santa Monica

     
 • rezervace

   

  rezervace
 • rezervace

  rezervace
 • rezervace
  rezervace 
 
Spokojenost zákazníků
"velmi dobrá"
Celková známka: 1,48

Ohodnoťte nás >>

Zákaznický průzkum
proveden firmou Nikal s.r.o.

 
Námi ověřené pro Vás!
 • + spolehlivost
 • + přívětivost
 • + kompetence
 • + spokojenost zákazníků
 • ----------------------------
  = Celková známka: 1,48

 • Darujte nám také Vy svou důvěru!
Následujte nás na Facebooku!
 
Kontaktné údaje
 • NIKAL  s.r.o.
  Lesná 102
  671 02 Šumná

  Tel.: 515 265 515
 • Tel.: 800 880 847
  E-Mail: nikal@nikal.cz
 • NIKAL  s.r.o.
  Kotkova 710/3
  669 02 Znojmo
 •  
 •  IČO: 26276186
  Otvírací doba:
 • 08:00 - 16:30